0
clear
  • Изолација Материјал Стп Полиуретан Панел Цена Ладна Соба Панел За Настинка Систем за Складирање И Сад Ладна Соба Ширина 950mm
  • -20%
  • -20%
Изолација Материјал Стп Полиуретан Панел Цена Ладна Соба Панел За Настинка Систем за Складирање И Сад Ладна Соба Ширина 950mm

Изолација Материјал Стп Полиуретан Панел Цена Ладна Соба Панел За Настинка Систем за Складирање И Сад Ладна

DEN 1200.00

Количината на стоката
Тековен

со регистриран капитал од 100 милиони Јуани и вкупната актива на 970
милиони Јуани.
* Кам-заклучување дизајн fastener да се инсталира со ладна соба цврсто и силно
* Силика гел се користи на ладно соба вратата панел на работ на заедничките делови на секој сендвич панел за да се обезбеди совршена запечатување да се избегне ладење на воздухот истекување од кул roomor влага во внатрешноста на СТП изолирани панел за најдобрите ладење и чување замрзнати резултат
ВРАТИ
1).
Компанијата зафаќа површина од 360,000 квадратни.

Детални карактеристики

Тип:
Вратата & Прозорец Рамки

Слични производи

НИ Бесплатен превозот Исклучува : Алјаска / Хаваи, APO / FPO, НИ ПротекторатиВелика БРИТАНИЈА Бесплатен прев

средината бојата може да користите 23 години најдобар бојата може да користите 1015years не исчезнат не падн

С ,модел hwid7 Шангај Henchuang Индустрија Co или 5mm или шупливи калено стакло За подобро да се справи, ве молиме

Нашиот веб сајт е www(dot)едноstophome(точка) ком Eee Домување Co.5 часОдделение Б : 1.Нерѓосувачки челик код : 201 / 304 /

Pls Истакна : Бидејќи Овој Производ Е Многу Тешка,Па Така Ние Ги Испратите На Стоки По Морски Пат,Pls Потврд

Тешка боја слој, моќен лепило способност.Добредојдовте имаат посета на нашата фабрика во секое време.Ла

за пратката.4 FT(77 инчи) еден вратата за полнење : Ролери : 2 парчињаЗатка : 2 парчињаЛизгачки песна : 1pcs*77 инч

железо вратата употреба 2 слој пред стакло 8мм калено стакло, 12mm мерач челик, назад 8мм калено стакло желе

завршувањето на : сликарствово airsto вратата ние може да ви понудиairsto врати 1 Пакување со leatheriod прво да се

Исто така, ние може да се испраќаат на објектот преку EMS, ако сакате да се добие објект во кратко време, pls

Алуминиум Виткање врата, Алуминиум Biвиткање Надворешните Врати, Алуминиум Виткање Врата Системи, Надво

Напомена : Ние ќе ја испорача стоката од страна на морето Така pls потврди пристаништето со нас пред пост

СЕКОЈ ОБИД ЗА 1 PCТип : A6Материјал : Гума ДрвоГолемина : 12x12cmСтил : Европски стил1.Повеќе Видови на дрво applique

За НАС Клиент Бесплатен Превозот Исклучува : Алјаска / Хаваи, НИ Протекторати, APO / FPO, PO Box1.Хардвер Само,Не

Овој хардвер за полнење е за двојно вратата.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,

200 лица вработени од кои 206 се инженерство техничари на сите нивоа и сите видови и повеќе од 60 се во држав

НИ Бесплатен превозот Исклучува : Алјаска / Хаваи, APO / FPO, НИ ПротекторатиВелика БРИТАНИЈА Бесплатен прев

Јас f сакате да повеќе попуст,pls ја посетите нашата онлајн продавница како што е подолу.Вебсајт е : www(dot) ehb

SS304 OD 10мм Нерѓосувачки Челик Круг Бар Светла и Мазна Површина DIY Хардвер Тркалезни Прачки ПолОдделение :

Бесплатен Превозот месинг 38 степен thermostati туш сет,хром заврши,туш систем,тоалет и бања приборЈас f сакат

Ние ќе се обидеме нашето најдобро да ви помогне.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пра

Купувачите се одговорни за превозот цена ако се врати стоката Ние се специјализираат во производство л

Алуминиумски Профил : 1640Должина : 1 метарPls ве молиме контактирајте со нас за превозот цена ако сте заинт

Во меѓувреме ние поседува висок калибар техничари и менаџери, и секогаш се однесува себе за целатапоста

Топла продажба !Цврсто дрво стожерот пред врата за продажба, современи надворешни стожерот вратиВисок

Силни и издржливи пакување на производи airst0 врати 1 Различни дизајни се достапни 5.отварање на вратата н

com, користете @ наместо # ) ако ви требаат повеќе информации.0 mmСтакло ОпцииЕден калено сигурносно стакло,

Please wait...