0
clear
  • DIY рачно изработени Сапун Суровини Природни Grapeseed Етерично Масло Ладно Притисок Семе од Грозје Ароматерапијата навлажнувачки 200ml
  • -20%
  • -20%
DIY рачно изработени Сапун Суровини Природни Grapeseed Етерично Масло Ладно Притисок Семе од Грозје Ароматерапијата навлажнувачки 200ml

DIY рачно изработени Сапун Суровини Природни Grapeseed Етерично Масло Ладно Притисок Семе од Грозје Ароматерапијата

DEN 810.24

Количината на стоката
Тековен

Ве молиме оставете белешка во вашата нарачка при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барања ВАЖНО! ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ЈА! Купувачи се одговорни за увозни давачки, царинските давачки и даноци, доколку ги има. Нарачки ќе бидат обработени и испратени во рок од 24-48 часа по уплатата е јасно. Помага при губење на косата, проширените вени.
DIY рачно изработени Сапун Суровини Природни Grapeseed Етерично Масло Ладно Притисок Семе од Грозје Ароматерапијата навлажнувачки 200ml
Извлечена со ладна притискање технологија во која дел од неговите предности се најдобро сочувани. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се е-мејл нашата услуга специјалисти 24 Часа на Ден, 7 Дена во неделата.За Бразил ќе и до 60 дена понекогаш. Масло дава на еластичноста на кожата, мекост, тоа ја подобрува циркулацијата на крвта.Ако сте избрале Кина пост или Хонгконг пост или e Packet ,ние ќе ја објавите од страна на нашите сопствени превозот метод, како и течности ,креми се тешко да се пост надвор. Ние прифаќаме Зачувам плаќање само, и мора да се примени во рок од 3 дена од датумот на купување. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.
Употреба, Масажа :
за стрес се намали, замор и целосна релаксација. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо .
Ние нудиме 14 дена политика на враќање. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот aliexpress ID.
За поголем ефект на масажа масло, додадете 1 до 3% етерични масла.
На масло во својата чиста форма се користи за масажа на лице и тело за хранети и мазна кожа.
Коренот на косата масажа :
Се применува за чистење на косата масло и масирајте во корени или на косата ако се оштетат. Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО.

Детални карактеристики

НЕТО-WT.:
200ml
Тип На Објект:
Етерично Масло
Етерично Масло Тип:
Темјан Алатки
Состојка:
grapeseed
Број На Модел На:
Други

Слични производи

Челото : се тркалаат во нагорна и надолна движење Работи за да го намалите стресот6 Активирајте клетки н

com / hall / cate Question Предизвикани од дијареа, абдоминална болка.APINKGIRL 100% Природни Карамфил Чисто Етерично Мас

Calder модерните луѓе се задоволни со резултатите, ефектот на масни киселини на lymphocyte функции, Braz J Med Biol tes, 1

За ВОЗВРАТ Етерично Масло Белење Луничка Отстрани Melasma Акни Пигмент Меланин Длабоко Навлажнувачки Исче

Answer : ___________________________ Note : студија покажа дека eugenol во карамфил масло може да има имунолошкиот токсичност (

изгледРоден на Медитеранот, Египет и Азија и може да прерасне во должина од 30 см, висок, виток темно зеле

Портокал Етерично Масло подобрување на имунитетот спречи настинка кашлица благотворно расположение з

Повеќе намени : (1)Лицето За Нега НаЗемете 25 капки етерично масло додадени тонер или лосион или крем за с

Влага и да заличи на кожата Покрај тоа, може да се промовира млеко лачење, подобрување на градите беспом

Потентен Поправка Лузна Стрии Постпартална Дебелината На Бременоста Поправка КремПриродните БилниСтр

Добро Познати Бренд LEOZOE Ѕвезда Anise Етерично Масло Сертификат За Потекло Италија Aromathera High Квалитет Ѕвезд

C Крем : Чистење на држава кога на прв обичен млеко со убаво лице миење решение по поправка да се земе доп

100% Лимон citronella Чисто етерично масло Undiluted Протера комарци им помогне на спиење лимон трева ароматерапиј

За мрсна кожа, рамнотежа, инхибираат лачење на себум, промовирање на лекување на рани.Со цел да се одгово

Производи мора да се врати во рок од 10 дена од приемот со оригиналниот пакет.Плаќањето мора да се изврши

Структура и Материјал : Мравка отров екстракт, се Состојат од далеку IR керамички во прав,медицински PSA,не

Добредојдовте на Pil'atenНа PIL'ATEN производи има милиони корисници и се топли популарни продажба во целиот с

Please wait...