0
clear
  • 1500CC вода филтер делови пластичен отпад вода во сооднос брзо брзо заеднички тип
  • -20%
  • -20%
1500CC вода филтер делови пластичен отпад вода во сооднос брзо брзо заеднички тип

1500CC вода филтер делови пластичен отпад вода во сооднос брзо брзо заеднички тип

DEN 287.52

Количината на стоката
Тековен


1500 CC вода филтер делови пластичен отпад вода во сооднос брзо брзо заеднички тип
ако ви е потребна 300 CC.ве молиме забелешка

Детални карактеристики

Тип:
Вода Филтер Делови

Слични производи

Vontron Низок Притисок Реверзна Осмоза Мембрана, 2,800 gpd ULP114040Vontron ULP114040 RO мембрана е ултраниска притисок аром

Дизајн карактеристики : Спирала млазницата е еден вид на компактна структура, да се спречи блокадата, ши

1500cc вода филтер делови за 400 G RO прочистувач на вода

вода филтер делови 10 инчи 0.2 micron филтрација вино филтер 10 X2.5 инчи рамен порта

Ве молиме оставете ни пет ѕвезди повратни информацииАко не сте задоволни со оваа набавка, ве молиме кон

Работен Притисок : 600 psi (4 Време на испорака се многу различни од страна на превозот начини на кои можете

ви благодаримеКога ќе го добиете производот има проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот, а не д

Драги момци, ве молиме оставете ја вашата боја на избор, или ќе испратиСпецификации : Ова е 35mm квартал се

Ние ќе работиме со вас да ги реши проблемите и да се направи improment во иднина Опсег : 40 100 F Притиснете.Тоа е

Понекогаш, ние ќе користиме некои специјални изразат ако тоа е побрзо Ние не се имате било какви давачки

PP 20micron / GAC / CTO / 75 G Мембрана Елементи / Регистрација Пост Јаглероден ФилтерЗамена на Филтер за полнење 10" P

Политика На Враќање : (1) Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на вода

Повратни информацииНие зависи од нашите клиенти задоволство да се успее и да се направи напредок...

производ материјал : засилен ppAguarantee .Ако дојде од ОАЕ,Индија или други Блискиот Исток земји ,ние може да

Квалитетот Првенство гимнастик носителот SS201 дебели напредни нерѓосувачки челик за еднократна употреб

5 mg / lАнјони во филтрирана вода : CO32 : 8mg / lSO42 : 0.Затоа,вашите повратни информации е многу важна за нас...

Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни остават postive повратни информации.Забелешки : Ако в

Кина Пост Обичните Плус / Пост Финска Економија : е само да се собираат и Испорака онлајн информации, без

2 ПАКЕТ на 11 Вати УВ Ламба Замена Противобактериен Сијалица за 11 W УВ SterilizerИзвестувања1.За Парцела повеќе

тоа може да биде транспортирана со УВ дезинфекција заедно за да се спаси превозот цена.htmlОвој баласт е п

Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Боја : Зелена Цевки Вклучите Допрете го Ада

Дизајн карактеристики : Спирала млазницата е еден вид на компактна структура, да се спречи блокадата, ши

Објектот мора да се врати неоштетени во оригинална кутија.Долниот истекување на веројатноста,Намалува

Превозот цената вклучува цената на превозот, ракување, пакување и поврзани работна сила, но не увоз дохо

0 Литри во Минута (GPM) Конекција : 1 / 4" Женски Цевка НишкаЕфектот на Далекуинфрацрвени зраци на нашето чов

Ние не се имате било какви давачки во дестинација земји.Затоа,вашите повратни информации е многу важна

Кој ќе го однесе 15 60 дена да стигнат до вашата локација.Брз Полнач 3 / 8" Притисни за 1 / 2" Машки Конец Права

Дизајн карактеристики : Спирала млазницата е еден вид на компактна структура, да се спречи блокадата, ши

Please wait...