0
clear
  • 1500cc вода филтер делови за 400G RO прочистувач на вода
  • -20%
  • -20%
1500cc вода филтер делови за 400G RO прочистувач на вода

1500cc вода филтер делови за 400G RO прочистувач на вода

DEN 479.52

Количината на стоката
Тековен


1500cc вода филтер делови за 400 G RO прочистувач на вода

Детални карактеристики

Тип:
Вода Филтер Делови

Слични производи

Квалитет на Вода диспензерот SS201 нерѓосувачки челик за еднократна употреба чаша носителот 34x D8.5cm полира

Дизајн карактеристики : Спирала млазницата е еден вид на компактна структура, да се спречи блокадата, ши

0 Литри во Минута (GPM) Конекција : 1 / 4" Женски Цевка НишкаЕфектот на Далекуинфрацрвени зраци на нашето чов

Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни остават postive повратни информации.Забелешки : Ако в

Ние ќе работиме со вас да ги реши проблемите и да се направи improment во иднина Опсег : 40 100 F Притиснете.Тоа е

Квалитетот Првенство гимнастик носителот SS201 дебели напредни нерѓосувачки челик за еднократна употреб

производ материјал : засилен ppAguarantee .Ако дојде од ОАЕ,Индија или други Блискиот Исток земји ,ние може да

MYD326 SX MYL326 SX 5 QBX14 MYR326 SX вода диспензерот шише поддршка smart седиште 19cm

Нови Пристигнување 1 / 4 инчи 10m Цевка Цевки Цевка Цевка за RO Вода Филтер Систем Аквариум ЈП Карактеристик

вода филтер делови 10 инчи 0.2 micron филтрација вино филтер 10 X2.5 инчи рамен порта

Оваа база клип месеци 10" x 2" inline пост филтри или УВ Sterilizer рамо до рамо, и може да се користи со сите 2 "и 2" ди

За Превозот : 1,Ние ќе ви ја испратиме стоката што е можно поскоро по целосната исплата е потврдено.Вода П

ви благодаримеКога ќе го добиете производот има проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот, а не д

Кина Пост Обичните Плус / Пост Финска Економија : е само да се собираат и Испорака онлајн информации, без

Free_on 2 Pcs на Вода Здрава Филтер Прочистувач Jug Refills Замена Касети Домаќинство Карактеристики : 100% сосема н

Политика На Враќање : (1) Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на вода

3,Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци 2,превозот и пред

Повратни информацииНие зависи од нашите клиенти задоволство да се успее и да се направи напредок Целат

Работен Притисок : 600 psi (4 Време на испорака се многу различни од страна на превозот начини на кои можете

(2) Плаќањето мора да се организира во рамките на 19 дена од денот на ставање на налози(3) цената што Ја плат

Дизајн карактеристики : Спирала млазницата е еден вид на компактна структура, да се спречи блокадата, ши

Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни остават postive повратни информации.Ве молиме контак

Ние не се имате било какви давачки во дестинација земји.Затоа,вашите повратни информации е многу важна

и ние ќе го прават истото за вас Купувачот треба да се плати се врати превозот Ние не може да гарантира п

Увоз Данок на Увоз даночни не е вклучена во плаќање, тоа е купувачот одговорност Таму можеби одредено за

Please wait...