0
clear
  • Издржливи Мажите 12 Компјутери Foosball/Фудбал На Маса Мини Фудбалски Топки Foosballs Црна/Бела Фудбал Замена Табела Игра Accessorie
  • -20%
  • -20%
Издржливи Мажите 12 Компјутери Foosball/Фудбал На Маса Мини Фудбалски Топки Foosballs Црна/Бела Фудбал Замена Табела Игра Accessorie

Издржливи Мажите 12 Компјутери Foosball/Фудбал На Маса Мини Фудбалски Топки Foosballs Црна/Бела Фудбал Замена

DEN 663.36
DEN 464.00

Количината на стоката
Тековен


Опис :
Уживајте во многу игри на маса фудбал без да се грижиш за губење на друг foosball
Регулатива големина foosballs функција на фудбалска топка стил црно-бел дизајн
Foosballs дијаметар мерка 36mm, одговара на повеќето стандардни foosball маси
Одлична замена за стариот, ислужени foosballs
Доаѓа во пакување од 12 foosball замена
Пакетот Вклучува :
12 Парчиња Foosball Топки

Детални карактеристики

Број На Модел На:
12 Парчиња Foosball/Фудбал Игра Табела Фудбал Топки
Класификација:
Мини Табелата Foosball
Тип:
Топката
Бренд Име:
MagiDeal

Слични производи

LED Аркадна USB Џојстик 32милиметри Мал круг Сребро позлата Притисни Копче Со Microswitches USB Енкодер DIY КомплетС

Ако не сте добиле вашата нарачка по 25 работни дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Многу од 32 Средновековниот Шаховски Фигури / од Пластика Пондерирана Комплетен Шаховски Сет Со Пријате

Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,Научете како да го плаќаат со Western Union ® , Ние ќе се потр

3 x Brass Буриња, Тежина 20g секој 3 x 48mm Алуминиум шахти 3 x 48mm Најлон резервни шахти 3 x 2 Dl стрела летови 3 x Резе

Ние сме професионални за производство на покер чипови и други казино додатоци Ве Молиме Имајте Во Пред

*** Item цена, Превозот и ракувањето се не може да се преговара Контакт со Нас на : Ако имате било какви праш

50pcs Точка на Глави за стрела метал Целна Широка глава За Стрелаштво Стрели Црна 100 зрнаОпис на производо

Карактеристики : 100% Сосема Нов Барел тежина : 15.5 g Вкупната тежина : 18g Барел дијаметар : 8.5 мм Вкупна должи

Класичната Аркадна Игра DIY Дел за Mame Кабинет 2x 8 Начин Аркадна Џојстик + 14 x Аркадна Притисни Копче со microswi

Карактеристики : Прецизност буриња прибл 24 Грама тежат Високи перформанси летови, Дизајниран од страна

Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави позитивен фидбек (5 ѕвезди) ако не сте задоволни со наш

Опис : Ова совршено големина патување шаховски сет е доволно мал за да патувам со, но доволно големи за д

Исто така, можете да ни испратите порака да се прилагодите на бои Ве молиме одвојте неколку секунди за д

LED Осветлен 1 P & 2 P Црна Печатени DIY Аркадна Притисни Копче за Префрлање Playstation Копчето Start Ѕвончето Сет со

ОписИме : Тешко ПикадоТежина : 19gСтрела тело со дијаметар : 8mmСтрела барел должина(Вклучувајќи и игли) : 70mm

Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : Испорака

Шах Поставите Колекционерски Предмети Гроздобер Кинески Terracotta Воини 32 Шаховски Сет ChessmanПатување Витка

60cm Jamma подигнат extender / аркадна додатоци / продолжен жица / cable / делови за аркадна игра машина / Монета опер

3 x Месинг Буриња, Тежина 18g секој 3 x 48mm Алуминиум шахти 3 x 48mm Најлон резервни шахти 3 x Метал стрела летови

Спецификации Вкупната тежина : 24 / 26 / 28g (вклучувајќи барел, вратило, лет) Барел : 22 / 24 / 26g, 85% Волфрам, max diamate

Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.Оваа foosball човек ќе одговара на секоја маса што корис

Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови Ние ќе ви даде за

Please wait...