0
clear
  • деца милиони топката базен со лизгачот и гумени играчки,Комбинација рајот со пречка забавен затворен игралиште
  • -20%
  • -20%
деца милиони топката базен со лизгачот и гумени играчки,Комбинација рајот со пречка забавен затворен игралиште

деца милиони топката базен со лизгачот и гумени играчки,Комбинација рајот со пречка забавен затворен игралиште

DEN 287520.00

Количината на стоката
Тековен


божиќ затворен игралиште,непослушен замокот
Структура Материјал : ПВЦ Инженер пластика со челични цевки
Големина : 10*10m (прилагодено направени)
Капацитет : 50-100 лица
Сертификат : CE,TUV,EN1176,SGS ве Молиме имајте во предвид : 1. Бидејќи игралиште е многу голема,тоа мора да биде deliveried од страна на морето, ако сте заинтересирани во оваа игралиште,може да се прилагоди на боја ви се допаѓа.производство треба 7-15days 2.Големината и елементи на игралиште може да биде според вашите барања 3.Цената на игралиште е врз основа на сложеноста на ниво на игралиште. ве молиме контактирајте со нас за да знам повеќе за овој нов игралиште.
1.компонента : топката базени, брануваа, слајдови, синџир мост,брзина-време тунели,мека скали,различни цевки, игра панели и така натаму.
2.материјал : а,пластични дел : LLDPE(увезени од Кореја),ротациона мувла.
b,метал дел : поцинкуван челик.
c,мека дел : сунѓер,дрво,покриени со PVC.
г.океан море топки
Ве молиме истакна : ние можеме да дизајнираме внатрешна игралиште според вашето место барање.
Внатрешна игралиште основи на децата карактеристика на имотот, тоа не само што го прави децата среќен таму, но, исто така, го стимулира децата имагинација. Тоа е генерално се вклучуваат oceanball базен одбиени, слајд, простор-време тунелот, замав топката,мајмун бар, театар , ракета, платформа брануваа и така натаму. Тоа е обичен ,жива, прекрасен свет, кој е нов избор за деца.
За подетални информации,ве молиме контактирајте со нас!Ви благодарам многу!
Ве молиме имајте во предвид : цената покажува не е крајната цена на производот,исто така, не вклучувајќи го и испорака товар,испорака на трошоците треба да се дискутира врз основа на крајната дестинација.
забавен игралиште,деца играње играчки,децата мека игралиште,затворен игралиште

Детални карактеристики

Материјал:
Гумени Игралиште,Пластични Игралиште
Број На Модел На:
YLW-ВО
категорија:
Лавиринт
is_customized:
Yes
Возраст:
>3 Години
Тип:
затворен игралиште

Слични производи

Браник Автомобил има батерија од внатре и тоа е подобро да се испрати преку море превоз до одредиштето п

гумени вода zorbing топката надувување zorbing топката надувување топкаБрендTunki ИграчкиМатеријал0.8 мм ПВЦ кој

Ако ви е потребен воздухот на превозот и да ги изразат испорака , контактирајте ме ,јас ќе ги провери цен

Kangyu надувувањеМатеријал : најдобри 0.55 мм ПВЦ церада, Висока издржливост, УВтретирани, отпорни на оган, в

3 метри дијаметар гумени месечината со сликарство име на Производ Гумени месечината топката Тип на Месе

Големинависина 1.4 m за деца и младинциБојажолта,зелена,сина,црвена,бела или како вашето барањеМатеријал

Answer : ___________________________ Note : Aliexpress систем default шаторот ќе биде превозот од изразуваат (како на пример, DHL ,Fed Ex ,

деца DIY ЕП блокови затворен мека игралиште опремаВе молиме истакна : цената се покажува по една квадратн

Yuelunya надувувањеМатеријал : најдобри 0.55 мм ПВЦ церада, Висока издржливост, УВтретирани, отпорни на оган,

Браник Автомобил има батерија од внатре и тоа е подобро да се испрати преку море превоз до одредиштето п

Ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум ова браник брод е напојува батерија, но батеријата МОЖЕ да НЕ би

Точка имеНови Гумени Забавен Електрични Деца Автомобил На Улица Правни Браник Автомобили За ПродажбаБ

Важни Информации : 1.Нормално превозот начин е преку море ,ние се единствените одговорни за транспорт н

Yuelunya надувувањеМатеријал : најдобри 0.55 мм ПВЦ церада, Висока издржливост, УВтретирани, отпорни на оган,

Пакување и Испоракаважни информации : различни држави ,на различни порта ,различни порта трошоци (околу

Информации за производот Име на Производ Гумени воден Парк Вода Лебди Пречка се Разбира За Продажба Мат

Материјали Опис : Пластични Елементи Пластични делови од нашите производи се произведени со ротациона

Значи, ако имате големина на побарувачката, боја на побарувачката и логото на побарувачката , само кажи

И дебелината на ѕидот на пластични делови се над 8мм Други Метални Делови Сите метални делови се изработ

Браник Автомобил има батерија од внатре и тоа е подобро да се испрати преку море превоз до одредиштето п

Браник Автомобил има батерија од внатре и тоа е подобро да се испрати преку море превоз до одредиштето п

Браник Автомобил има батерија од внатре и тоа е подобро да се испрати преку море превоз до одредиштето п

5 метри вода бранувааИме На ПроизводЛето Игра Вода Брануваа / Гумени Лебди на Вода Играчки / Скокање гу

Браник Автомобил има батерија од внатре и тоа е подобро да се испрати преку море превоз до одредиштето п

ви благодарам многуВажни Информации : оваа цена не се вклучени превозот1 Ние може да ви понуди многу кон

ДЕТАЛИ за Производот Име гумени flyfish Изглед 6 седишта Боја Црвена / сино / зелено или прилагодено ОЕМ Да М

7 Отвори топката со држење на справи и се повлече од дршката.CE / UL компресор(алтернативни) Ќе знаеш тогаш

Нашата продавница продава на сите видови на комерцијални гумени базени,деца гумени базени,гумени вода

спецификација : Име : водата дупка скок Бренд : Tunki Играчки Големина : 7 X3m или приспособен Материјал : 0.9 мм

6 метри висока жолти гумени патка, може да се користи на двете земјиште и водаТочка имеГумени жолта патк

Please wait...