0
clear
  • 1.2 m МЕУР ФУДБАЛСКИ ТОПКИ, СПОРТСКИ БАЛОН ФУДБАЛ
  • -20%
  • -20%
1.2 m МЕУР ФУДБАЛСКИ ТОПКИ, СПОРТСКИ БАЛОН ФУДБАЛ

1.2 m МЕУР ФУДБАЛСКИ ТОПКИ, СПОРТСКИ БАЛОН ФУДБАЛ

DEN 6960.00

Количината на стоката
Тековен


Спецификации :
Име на производ
Меур фудбал/Меур Фудбал /Браник топка Материјал
0.8 мм ПВЦ Големина
1.2 m дете големина, одговара за 130cm-160cm висина, Боја
транспарентен, сина, црвена, жолта, зелена,итн. Гаранција
1 година MOQ
1 Парче ОЕМ
Достапни(додадете боја, број, лого и слично) Сертификација
CE/EN71/EN14960/SGS Додаток
поправка колекции Технички
Топлина запечатени Пакет
Во извезуваат картон начин на Испорака
од Експрес(Fedex,UPS-от ,DHL & ТНТ),од воздухот ,од страна на морето начин на Плаќање
Т/T,Western Union , Зачувам,Pay Pal и Кредитна Картичка
Производ Слики
ПАКУВАЊЕ :

Детални карактеристики

боја:
Жолта, Црвена, Зелена, Сина, Јасно, Мешана Боја
Број На Модел На:
TKBS
Материјал:
Гумени Игралиште,ПВЦ
is_customized:
Yes
Возраст:
>6 Години
Тип:
Игралиште За Деца
категорија:
меур фудбал
Дијаметар:
1.2 m
Играчот:
Деца

Слични производи

Пакување и Испоракаважни информации : различни држави ,на различни порта ,различни порта трошоци (околу

Браник Автомобил има батерија од внатре и тоа е подобро да се испрати преку море превоз до одредиштето п

3 метри дијаметар гумени месечината со сликарство име на Производ Гумени месечината топката Тип на Месе

Kangyu надувувањеМатеријал : најдобри 0.55 мм ПВЦ церада, Висока издржливост, УВтретирани, отпорни на оган, в

Важни Информации : 1.Нормално превозот начин е преку море ,ние се единствените одговорни за транспорт н

Браник Автомобил има батерија од внатре и тоа е подобро да се испрати преку море превоз до одредиштето п

Нашата продавница продава на сите видови на комерцијални гумени базени,деца гумени базени,гумени вода

ДВОЕН 12 МЕСТА БАНАНАБРОД Материјал 0.9 милиметри дебелина(32oz) трајни комерцијални одделение ПВЦ церада Н

Браник Автомобил има батерија од внатре и тоа е подобро да се испрати преку море превоз до одредиштето п

7 Отвори топката со држење на справи и се повлече од дршката.CE / UL компресор(алтернативни) Ќе знаеш тогаш

Точка имеНови Гумени Забавен Електрични Деца Автомобил На Улица Правни Браник Автомобили За ПродажбаБ

гумени вода flyfish1.Сертификат : CE, ASTM, TUV2 .Конкурентна цена, навремена испорака3 Најдобра попродажба на усл

Браник Автомобил има батерија од внатре и тоа е подобро да се испрати преку море превоз до одредиштето п

Навивачите треба да се обрне внимание на влага и корозија Температура на чување е генерално 50 до + 40 целз

Материјали Опис : Пластични Елементи Пластични делови од нашите производи се произведени со ротациона

Браник Автомобил има батерија од внатре и тоа е подобро да се испрати преку море превоз до одредиштето п

Браник Автомобил има батерија од внатре и тоа е подобро да се испрати преку море превоз до одредиштето п

гумени вода zorbing топката надувување zorbing топката надувување топкаБрендTunki ИграчкиМатеријал0.8 мм ПВЦ кој

6 метри висока жолти гумени патка, може да се користи на двете земјиште и водаТочка имеГумени жолта патк

Различни држави ,на различни порта , различен производ ,различни Порта цена (за 300usd1000 USD) .55 мм ПВЦ, доведе

Please wait...