0
clear
  • 4 Инчен Дрво-Работа Бар Менгеме Брз Ratchet Ослободување Брзина Стискаш DIY Рака Алатки
  • -20%
  • -20%
4 Инчен Дрво-Работа Бар Менгеме Брз Ratchet Ослободување Брзина Стискаш DIY Рака Алатки

4 Инчен Дрво-Работа Бар Менгеме Брз Ratchet Ослободување Брзина Стискаш DIY Рака Алатки

DEN 130.08
DEN 123.00

Количината на стоката
Тековен

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Повеќе пргав верзија на ratcheting бар менгеме Пиштол зафат со стискаш предизвика стегната менгеме; брз-копчето за ослободување Лесно да се јават и вилиците се претвора во менгеме ширење стегач или истегнување алатка Мека ПВЦ влошки се обезбеди чувствувате контрола и заштита нежни бои; отстранува и Најтврдокорните челик бар, рѓа отпорни црна оксид заврши; макс. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. капацитет 4 Инчен Структура : F Менгеме Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Употреба : Тешки DIY Материјали : Дрво 4 инчен големина : вкупна должина : 19. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.

Детални карактеристики

Бренд Име:
YOFE
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
видете информации
Употреба:
видете информации
Структура:
видете информации
Standard or Nonstandard:
видете информации

Слични производи

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер"

GH20235 Метал за да се Префрлате Менгеме Хоризонтална 340 KG Одржување Капацитет Брз Рака Алатка Тела Менгеме

4 Парчиња Златен Накит Кутија Нозете На Животните Кутија НогаДоаѓаат со злато завртки.Материјал : цинк л

Производ Desciption : Бројката е 57 stepper мотор со инсталација дијаграмПлаќањеако имате било какви проблеми на

Ве молиме бидете сигурни да го прочитате тука : Pro1 [дрво технологија] 100% чиста цврсто дрво + mortise и tenon стру

Надевајќи се дека ќе имаат пријатен шопинг патување, ви благодариме за вашето доаѓање.Опис : Мини менгем

LD12055 U Вертикален Тип Toggle Менгеме 91 KG Одржување Капацитет Брз Рака Алатка Тела Менгеме Спецификација Име

За Плаќање може да се користи На нашата апликација можете да ги користите следниве методи на плаќање : Vis

Вкупно Нерѓосувачки Прилагодливи Агол Слободно Нож Длето Работ На Ножот Острилка Држачот За Лесно Нож

За да се префрлате Менгеме GH 40341 Вратата Latch Тип Брзо Ослободување Рака Tool Toggle Менгеме 900 KG Задржете Капа

Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена.Плаќање

ЛОФТ Американскиот индустриски правец на цевка облека багажник

4 PCS x NEMA 17 Stepper моторни ЗаградатаФигурата е 42 stepper мотор со инсталација дијаграмако имате било какви проб

: )Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад.Добредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 мно

3pcs GH40334 Рака Tool Toggle Стеги 450 KG Одржување Капацитет Вратата Latch Брзо Ослободување Тела Менгеме Latch Специфи

Кога сушење, на намалување е прилично голем, но на димензионална стабилност е добро., купувачот применит

Има широка примена опсег, може да се користи за да се направи дрво blockboard, Дрвени занаети итн Dongyang резба е

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер"

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерПогод

GH305HM Toggle Менгеме Брз Рака Алатка Метал 60mm Клипот Удар Push Pull Тип Тела Менгеме Одржување Капацитет 227kg Спец

Ве молиме бидете сигурни да го прочитате тука : Pro1 "Понудата" на Продавачот ги сноси товар, со цел да се ол

Материјал : АлуминиумСекој обид за 2 парчиња (Опрстен и Заградата не се вклучени)

Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.Т

HiTech Јаглерод Co.,ОграниченПАН Јаглерод ЧувствувавГолемина : 8*200*300ммДебелина 8ммБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТПОДАТ

За да се префрлате Менгеме GH203FL Брзо Ослободување Алатка Хоризонтална Одржување Капацитет 227 Kg Тела Мен

Тоа може да биде добро измазнети со пескарење, боење и полирање површината Всушност, товарни да се плат

Please wait...