0
clear
  • 100 компјутери/многу ,50mm*16mm*1.2 mm Фиксна Пролет Клип За LED Таванот Светилка , Рефлектори, Downlight ,Бесплатен Превозот
  • -20%
  • -20%
100 компјутери/многу ,50mm*16mm*1.2 mm Фиксна Пролет Клип За LED Таванот Светилка , Рефлектори, Downlight ,Бесплатен Превозот

100 компјутери/многу ,50mm*16mm*1.2 mm Фиксна Пролет Клип За LED Таванот Светилка , Рефлектори, Downlight ,Бесплатен

DEN 1051.20
DEN 841.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

is_customized:
Yes
Структура:
пролет менгеме
Standard or Nonstandard:
Nonstandard
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
50mm*16mm*1.2 mm
Материјал:
Пролет челик
Употреба:
Светилки пролет клип
Должина:
50mm*16mm*1.2 mm

Слични производи

Надевајќи се дека ќе имаат пријатен шопинг патување, ви благодариме за вашето доаѓање.Опис : Мини менгем

За да се префрлате Менгеме GH203FL Брзо Ослободување Алатка Хоризонтална Одржување Капацитет 227 Kg Тела Мен

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер"

Има широка примена опсег, може да се користи за да се направи дрво blockboard, Дрвени занаети итн Dongyang резба е

Вкупно Нерѓосувачки Прилагодливи Агол Слободно Нож Длето Работ На Ножот Острилка Држачот За Лесно Нож

Боја класификација : 12 8+4 G4 3 W LED да шеф на белата светилка 15 10+5 бела G4 3 W LED до глава 20 глава светилка 5+10+5 ис

GH20235 Метал за да се Префрлате Менгеме Хоризонтална 340 KG Одржување Капацитет Брз Рака Алатка Тела Менгеме

Кога сушење, на намалување е прилично голем, но на димензионална стабилност е добро., купувачот применит

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер"

HiTech Јаглерод Co.,ОграниченПАН Јаглерод ЧувствувавГолемина : 8*200*300ммДебелина 8ммБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТПОДАТ

Карактеристики : 57 посветен stepper моторни месециМатеријал : алуминиум легура 6 серијаКористете го рамкит

Декоративни материјали Ве молиме бидете сигурни да го знакот на стоки по инспекција !Dongyang резба (Dongyang р

Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пор

Ве молиме бидете сигурни да го прочитате тука : Pro1 [дрво технологија] 100% чиста цврсто дрво + mortise и tenon стру

LD12055 U Вертикален Тип Toggle Менгеме 91 KG Одржување Капацитет Брз Рака Алатка Тела Менгеме Спецификација Име

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

* Професионални услуги и поволни цени* Одлично комерцијален интегритет* Брз и безбеден превоз* 100% гаранц

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер"

Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.Т

Производ Desciption : Бројката е 57 stepper мотор со инсталација дијаграмПлаќањеако имате било какви проблеми на

4 PCS x NEMA 17 Stepper моторни ЗаградатаФигурата е 42 stepper мотор со инсталација дијаграмако имате било какви проб

GH305HM Toggle Менгеме Брз Рака Алатка Метал 60mm Клипот Удар Push Pull Тип Тела Менгеме Одржување Капацитет 227kg Спец

HiTech Јаглерод Co.,ОграниченПАН Јаглерод ЧувствувавГолемина : 1200*840mmДебелина 8ммПакување : 1 метар Квадрате

Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена.Плаќање

Please wait...