0
clear
  • Дебелото црево хидротерапија систем дебелото црево хидротерапија cleasing уред дебелото Црево Detox Машина Со Озонската Генератор за лична употреба
  • -20%
  • -20%
Дебелото црево хидротерапија систем дебелото црево хидротерапија cleasing уред дебелото Црево Detox Машина Со Озонската Генератор за лична употреба

Дебелото црево хидротерапија систем дебелото црево хидротерапија cleasing уред дебелото Црево Detox Машина

DEN 47952.00
DEN 43157.00

Количината на стоката
Тековен

Тоа го прави да изгледа помлада и поубаво од внатре кон надвор. Тоа претставува подмачкување слој меѓу цревата и фекалии, и се распаѓа на влијание измет. Тоа е едноставен за користење и управувани од страна на корисникот во максимална приватност. Ја поврати среќата на мазна дефекација.
DIY Home-користење Colonic Хидротерапија Машина
Здравје, Долговечност и Убавина, Започнете Од Цревната Прочистување!
Цревата играат клучна улога во човечкото тело со излачување на токсините и отпад од внатре. Тоа не е сон да се живее надвор од сто години.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Medium
Бренд Име:
Lifotronic

Слични производи

ако се користи со масажа масло, ефектот е многу подоброПакетот вклучува : Massager 1pcsмасажа на глава 4pcsприра

Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум к�

Одрекување : Не се стави на отворена рана Ако сте алергични, не ги користат овие влошки.Напомена : Почиту�

започнетекрајотМатеријал : метал + електронскиМоќност : Внатрешна батеријафункција : ултразвукови бран

Ви благодариме за доаѓање нашата продавница Ако не можете да ја прифатите или да имате други прашања, ве

Евиденција на 1 април, 2017Кога на 16 години, кога отидов на Сметка на Улица бизнисда купи чешелВо тоа време,

започнетекрајотМатеријал : ABSМоќност : Вграденво батеријатаПакет листа : 1 * Massager, 4 * пар од paster, 2 * 4глават�

започнетекрајотМатеријал : метал +платноПакет листа : 1 * крпа маска, 1 * бакар кутија(повеќе moxa стапови тр�

започнетекрајотМатеријал : метал + електронскиМоќност : Внатрешна батеријафункција : ултразвучно бран

Опис на ПроизводотТопла Продажба Бесплатен Превозот MANTING Грините AcarAcari Бактерии Отстранување на Телот�

Ве молиме изберете превозот метод кој најсоодветен за вас, ние ќе испорака тоа од начинот на кој можете �

започнетекрајотМатеријал : Пластикабоја случајно испрати

Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум к�

Please wait...