0
clear
  • EMS SONIC Батерија Дигитални Убавина на Кожата Длабока Масажа Почиста Против Стареење Навремено Нега на Кожата Обраснат на лице Спа Massager
  • -20%
  • -20%
EMS SONIC Батерија Дигитални Убавина на Кожата Длабока Масажа Почиста Против Стареење Навремено Нега на Кожата Обраснат на лице Спа Massager

EMS SONIC Батерија Дигитални Убавина на Кожата Длабока Масажа Почиста Против Стареење Навремено Нега на Кожата

DEN 2520.00
DEN 2142.00

Количината на стоката
Тековен


EMS SONIC Батерија Дигитални Убавина на Кожата Длабока Масажа Почиста Против Стареење Навремено Нега на Кожата Обраснат на лице Спа Massager
Функција :
Прво, го користите ION ЕМС SONIC масажа на убавината на кожата и длабинско чистење, валкани материјал може да безболно andthoroughly проток надвор од кожата преку електрична енергија.
Потоа, се движат на исхрана на кожата слој throught на електрична енергија и кожата може многу добро да се апсорбира суштината.
Конечно, Електрични Мускулна Стимулација(ЕМС) за подобрување на тонот на кожата, намалување на појавата на фини линии и брчки,се врати еластичноста на кожата и фирма лице и тело контура.
Функција :
1. Дигитални Операција, Едноставен и лесен
2. Батерија
3. 3 ниво за Чистење на кожата,cutin и масло
4. Отстранување на меланин
5.Спроведување на исхрана во кожата
6.Мазнење liines и навремено и Тапкање на кожата за relaxtion.
7. Моден дизајн во потрага.
Спецификација :
Модел:JTK-620
620 Input : AC 100-240 V 50/60 Hz
Излез : DC 5 V 1А
Моќност : 3 W
Димензија : 155x45mm
Тежина : околу 60g
Пакетот Вклучува :
1x Facial Massager
1x Power Адаптер
1x User Упатство
Слика :

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
Elysaid
Големина:
Multi Size SML
Материјал:
Композитен Материјал
Примена:
Лице
Број На Модел На:
JTK-620

Слични производи

Jade Јајце Undrilled Природни зголеми кварц Yoni Јајце 45x30 MM Љубов Јајца за Кегел Вежби Кристал Исцелување Реики

започнетекрајотМатеријал : метал + електронскиМоќност : Внатрешна батеријафункција : ултразвучно бран

започнетекрајотМатеријал : ППГОЛЕМИНА : 28 x 13.5 CMБоја случајно испрати

Нови мултифункција тело снимањето одбор sandpaper масажа стап победи меридијанска дланка massagerГолемина на :

Опис на ПроизводотECOSIP 10pcs / многу медицински малтери за osteopathy Билка Ментол Само Лепило ревматизам Болка

Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне квалитет проблем 5) Ако пакетот е вратен од страна на товар пра

Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум к

започнетекрајотМатеријал : Пластични + металедна нарачка за еден компјутери

Турмалин магнетна терапија авто греење зглоб поддршка Слабеење на Мускулите се Подготвуваат ПојасКара

започнетекрајотМатеријал : Пластични + електронскиМоќност : користете АА батерија (не се вклучуваат)functi

Ви благодариме за доаѓање нашата продавница Ако не можете да ја прифатите или да имате други прашања, ве

започнетекрајотМатеријал : ПластикаЕдна нарачка за еден компјутерибоја случајно испрати

детали за производот различна големина цел pls контактирајте со нас не се за еднократна употреба акупунк

започнетекрајотМатеријал : метал + електронскиМоќност : Внатрешна батеријафункција : ултразвукови бран

Спонтано Магнетни Турмалин Терапија Massager Самогреење ПојасГлуждот Болка Relife Заштита ПоддршкаКарактери

2016 Година Топла Продажба Дел На Грбот Допирање Масажа Појас Електрични Масажа Појас Бесплатен Превозот

Да се подобри рамнотежата.Супер Меки Гел Нога ПодлогаПерници и поддржува чекан, ноктот, mallet, артритични

започнетекрајотМатеријал : woodiness + ПластикаДИМЕНЗИИ : Должина 27 СМБоја случајно испрати

Ве молиме изберете превозот метод кој најсоодветен за вас, ние ќе испорака тоа од начинот на кој можете

започнетекрајотМатеријал : ABSМоќност : Вграденво батеријатаПакет листа : 1 * Massager, 4 * пар од paster, 2 * 4глават

Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум к

Сите круг на анти замор massager топката massagers нозе нозе 360 степени се сврти топката, сите на нозе осум топкат

Please wait...