0
clear
  • Романтична Љубов Јајце Drilled Природни Зголеми Кварцен Кристал Јајца Yoni Јајце за Жените Кегел Вежби за Здравствена Заштита(45*35MM)
  • -20%
  • -20%
Романтична Љубов Јајце Drilled Природни Зголеми Кварцен Кристал Јајца Yoni Јајце за Жените Кегел Вежби за Здравствена Заштита(45*35MM)

Романтична Љубов Јајце Drilled Природни Зголеми Кварцен Кристал Јајца Yoni Јајце за Жените Кегел Вежби за Здравствена

DEN 623.52

Количината на стоката
Тековен


Романтична Љубов Јајце Drilled Природни Зголеми Кварцен Кристал Јајца Yoni Јајце за Жените Кегел Вежби за Здравствена Заштита(45*35 MM)
Материјал : роза кварц
Големина : 45*35mm
Нето тежина : 124-128g/set
Употреба : Кегел Вежби, дома декор, подарок, кристално лекување 1.Кегел Exercisers се совршено решение за зајакнување на карличните,помагајќи ти да се стекнат карличен сила во лесен,ефикасен и лесен начин.Идеален за секоја жена,тоа ќе ви помага да се спречи потешкотија,да се подготви за здрава бременост,врати карличен сила по породувањето,и одржување на вагинален стегање. 2.Предности на кегел exercisers : Спречување и надминување на уринарна инконтиненција. Да се подготви и да се зајакне за здрава бременост. Опорави и враќање на карличен сила по раѓањето на децата. Подобрување на чувството за двете партнери за време на интимност.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Multi Size SML
Примена:
Телото
Број На Модел На:
DY-ВИЕ-009
Бренд Име:
jeaxi
Материјал:
Роуз Кварц
Материјал:
Роуз Кварц
Големина:
45*35MM
Функција:
масажа
jade јајце:
Yes
Antistress:
Yes
Здравствена Нега:
Yes
Секс Играчки:
Yes
вагината:
Yes
секс продавница:
Yes
боја:
Пинк

Слични производи

започнетекрајотМатеријал : метал + електронскиМоќност : Внатрешна батеријафункција : ултразвучно бран

ако се користи со масажа масло, ефектот е многу подоброПакетот вклучува : Massager 1pcsмасажа на глава 4pcsприра

Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум к

Тежина Намалување, 8.Можете да уживате во Магичен Искуство на користење на електрична струја да се стиму

започнетекрајотМатеријал : ППГОЛЕМИНА : 28 x 13.5 CMБоја случајно испрати

Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас Но, понекогаш меѓународни

EMS SONIC Батерија Дигитални Убавина на Кожата Длабока Масажа Почиста Против Стареење Навремено Нега на Ко

започнетекрајотМатеријал : Пластични + металедна нарачка за еден компјутери

100pcs / многу Магнетни Силикон Диета за Слабеење Нога Масажа Пети Прстениanswer : ___________________________ note : 100 компју

Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум к

2016 Година Топла Продажба Дел На Грбот Допирање Масажа Појас Електрични Масажа Појас Бесплатен Превозот

Да се подобри рамнотежата.Супер Меки Гел Нога ПодлогаПерници и поддржува чекан, ноктот, mallet, артритични

Нови мултифункција тело снимањето одбор sandpaper масажа стап победи меридијанска дланка massagerГолемина на :

Одрекување : Не се стави на отворена рана Ако сте алергични, не ги користат овие влошки.Напомена : Почиту

Турмалин магнетна терапија авто греење зглоб поддршка Слабеење на Мускулите се Подготвуваат ПојасКара

Тоа го прави да изгледа помлада и поубаво од внатре кон надвор Тоа претставува подмачкување слој меѓу ц

Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум к

започнетекрајотМатеријал : дрвениЕластичен појас должина : 48cmЗа моша стап дијаметар помеѓу 1.41.8 cmЕдна н

Jade Јајце Undrilled Природни зголеми кварц Yoni Јајце 45x30 MM Љубов Јајца за Кегел Вежби Кристал Исцелување Реики

4, ве молиме место подалеку од базенот Со мали масажа вибратор Овој производ не може да се отстрани и да с

започнетекрајотМатеријал : ABSМоќност : Вграденво батеријатаПакет листа : 1 * Massager, 4 * пар од paster, 2 * 4глават

детали за производот различна големина цел pls контактирајте со нас не се за еднократна употреба акупунк

започнетекрајотМатеријал : ПластикаЕдна нарачка за еден компјутерибоја случајно испрати

Please wait...