0
clear
  • VTOTA Високи Потпетици Тенка Пета жените пумпи ОЛ Пумпи Offical Чевли се Лизга На Чевли Жена Платформа Чевли zapatos mujer Дами Чевли G56
  • -20%
  • -20%
VTOTA Високи Потпетици Тенка Пета жените пумпи ОЛ Пумпи Offical Чевли се Лизга На Чевли Жена Платформа Чевли zapatos mujer Дами Чевли G56

VTOTA Високи Потпетици Тенка Пета жените пумпи ОЛ Пумпи Offical Чевли се Лизга На Чевли Жена Платформа Чевли

DEN 1161.60
DEN 708.00

Количината на стоката
Тековен


Ве молиме проверете ја големината е шема внимателно,во зависност од вашите нозе е должина за да изберете големина,sothat можете да изберат правото големина!! Ве молиме изберете НИ големина, ви благодариме! Ако arestill не се сигурни која е највеќе одговара за вас,ве молиме слободно контактирајте со нас
Известување Боја разлика може да биде предизвикана од различни монитори,светла и други фактори,конечната боја ве молиме погледнете ги нашите actural стоки. Купувачи и Бара Плаќање во Моментов,што може да се плати со користење на Visa,Master Card,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер. Пратката Превозот Метод,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e Packet,DHL,EMS Dlivery Време.DHL обично трае 3-5 дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) б.EMS обично трае 6-10 работни дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) c.e Packet обично трае 15-25 работни дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) d.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта(не вклучувајќи ги празниците и викенд) 1)7-15 работни дена да Азија 2)10-30 работни дена да Запад Евра, Океанија и во Средината на Исток 3)30-45 работни дена да Јужна Americe и во Африка, Наплата и Враќање 1.Ако постои било каков проблем со цел,ве молиме контактирајте со нашата Служба за корисници прво.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. 2.Сите елементи мора да се врати во првобитната состојба,инаку ние ќе се одбие да се вратат. 3.Купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање. Повратни информации 1.Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават сите 5 ѕвезди вклучувајќи Објект како што е Опишано. Комуникација и Превозот Брзина. 2.ако мислите дека ние може да се направи подобро,ве молиме контактирајте со нашата Служба за корисници прво.Ние ќе ви даде satisfing одговор.

Детални карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Бренд Име:
VTOTA
Insole Материјал:
PU
Број На Модел На:
Високи Потпетици,Жените Shose,чевли за жени
Повод:
Office & Кариера
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Сезоната:
Пролет/Есен
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пумпа Тип:
Основни
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
PU
Пети Форма:
Посочи Пети
Моден Елемент:
Плитки
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
боја:
Бела,црна,розова
Големина:
34,35,36,37,38,39
Популарната елементи:
Плитки устата,Sequins
Горната Висина:
Ниска
Пета Висина:
9.5
Карактеристики:
зголеми
соодветни сезона:
зима,пролет,лето,есен
Шема:
Обична
Пети Форма:
посочи
Снабдување категорија:
место

Слични производи

5=235mm ( гола нога должина )Регионот Превозот Агент Обработка&Испорака САД / Канада Кина Пост 1025 работни де

Плаќање : уплатата мора да се направи во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бид

Прилагодено : да ја прифатиме прилагодено чевли Пратката Начин&Време на Испорака : (некои оддалечена обл

Stylesowner 2018 пролет буци висока пета чевли жените голема тока вистинска кожа плоштадот пети се лизга на мод

..Ако добијам чевли,нема квалитет проблем ,но не ми се допаѓа тоа?Ве молиме Контактирајте со нас прво.ние

Најдобар Подарок За Семејство Никогаш Не Треба Да Се Пропушти!Зошто Ја ИзбраSoft&Светлина Удобно Мода Leisur

Горниот Материјал : cowhideОбвивка Материјал : Свинска КожаПета Висина : 2.5 cm / 1.0 инченширина : 7.5 cm / 3.0 инченН

Плаќање : уплатата мора да се направи во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бид

..Ако добијам чевли,нема квалитет проблем ,но не ми се допаѓа тоа?Ве молиме Контактирајте со нас прво.ние

Ве молиме да се свесни за тоа!Производи покажува : Вистинска боја на материјалот може да биде малку поин

ЖЕНИТЕ ЧЕВЛИ ГОЛЕМИНА ЖЕНИТЕ САД ГОЛЕМИНА Европски / RU Кина, Бразил, велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА Австрали

LOSLANDIFEN 6cm средината на пета Класичните Секси Посочи Пети Маче Потпетици Жените Пумпи Чевли Faux Велур Прол

ЗАБЕЛЕШКА!!! 1.За боја Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотограф

Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени до вашиот дом само ед

Ве молиме проверете ја големината е шема внимателно,во зависност од вашите нозе е должина за да изберет

Please wait...