0
clear
  • FORUDESIGNS Сина Тексас Печатени Жена Секојдневен Висина Зголемување на Чевли за Дами 3D домашно Милениче Мачка Куче Дише Чипка-up Платформа Замав Чевли
  • -20%
  • -20%
FORUDESIGNS Сина Тексас Печатени Жена Секојдневен Висина Зголемување на Чевли за Дами 3D домашно Милениче Мачка Куче Дише Чипка-up Платформа Замав Чевли

FORUDESIGNS Сина Тексас Печатени Жена Секојдневен Висина Зголемување на Чевли за Дами 3D домашно Милениче Мачка

DEN 1919.52
DEN 1440.00

Количината на стоката
Тековен


>>Вулканизирана Чевли
>>Лето Мрежа Чевли
Совет :
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
FORUDESIGNS ќе ви донесе во магија царство.
Добредојдовте На
Ве Молиме Имајте Во Предвид:
01-ве Молиме да се измери вашата нога и да се споредат ногата должина со големина на табелата на нашата phoro.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.5 cm;
03-Ако вашите нозе се на масти или широк,pls изберете една поголема големина на овој чевли;
04-ве молиме оставете малку боја различни, поради различни камерата и светлината на животната средина.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-10 дена да пристигнат.Па вашите пари нема да одат на нашата сметка.Само сега.
Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка protetion времето истекува,ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи тоа.
Во нашата продавница,можете да најдете сет на предмети за вашето семејство или од најдобрите подароци за вашите пријатели.
Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина дека рамо се плати од страна на купувачот.ви благодариме;
02-Поради различни методи за мерење,грешка е дозволено, нормално во 0-0.
Било која слика сакате дека ние може да се печатат на нашите производи .
Ние сме професионални чевли трговија на големо друштво,имаме свој чевли фабриката;
FORUDESIGNS е vpgue бренд кој е посветен на најжешките трендови,hightese квалитет и пристапни цени.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
-Додај за да ги зачувате на листа ,да стане ВИП,се повеќе се изненади и попуст;
-Add to желба листа ,ќе добиете попуст информации во најрано време;
-Скенирање на AQ код ,голем попуст вие ќе добиете во нашата продавница.

Детални карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Станови Тип:
Станот Платформа
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Број На Модел На:
AS
Insole Материјал:
ЕВА
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Чипка-Up
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Моден Елемент:
Се сврте-над Работ
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Објектот:
повик за слабеење жените чевли
Големина:
According our size chart
Горната Висина:
3-5cm
Горниот Материјали:
Воздух мрежа,Водат Ткаенина, Синтетички
дизајн:
работи чевли за жени
Име:
фитнес платформа за зголемување на оптоварување чевли
Тип:
здравјето на женската убавина замав чевли
Стил:
станот секојдневен чевли на жените

Слични производи

Најдобар Подарок За Семејство Никогаш Не Треба Да Се Пропушти!Зошто Ја ИзбраSoft&Светлина Удобно Мода Leisur

Чевли појавување на спојката торба : цената е за еден сет вклучувајќи 1pair на чевли и 1pc на торба...

Горниот Материјал : cowhideОбвивка Материјал : Свинска КожаПета Висина : 2.5 cm / 1.0 инченширина : 7.5 cm / 3.0 инченН

Боја и големина не може да се промени по 12 часа на плаќање Некои чевли имаат големина 29 33, големина 40 до 47,

Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени до вашиот дом само ед

LIN КРАЛОТ Жените Висина Зголемување на Секојдневен Чевли Дише Мода Оптоварување Платформа Чевли Женски

..Ако добијам чевли,нема квалитет проблем ,но не ми се допаѓа тоа?Ве молиме Контактирајте со нас прво.ние

Ве молиме изберете ја точната големина, ако може да не се сигурни големина, ве молиме контактирајте со н

Плаќање : уплатата мора да се направи во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бид

00 / пар пар ДО 50% OFF Ако вашата цел е голема, ве молиме контактирајте со нас за да се пресмета цена, ние мож

LIN КРАЛОТ Секојдневен Женска Висина Зголеми Чевли Пролет, Есен Дише Оптоварување Светлина Платформа Че

..Ако добијам чевли,нема квалитет проблем ,но не ми се допаѓа тоа?Ве молиме Контактирајте со нас прво.ние

ако не го добиете вашиот објект, контактирајте со нас на прво место !(ПРЕКУ Порака / EMail / Трговија менаџе

5=235mm ( гола нога должина )Регионот Превозот Агент Обработка&Испорака САД / Канада Кина Пост 1025 работни де

Ве молиме заврши на плаќање во рок од 5 дена откако ќе го поставите цел.За Плаќање и Испорака во моментот

ЗАБЕЛЕШКА!!! 1.За боја Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотограф

Ве молиме проверете ја големината е шема внимателно,во зависност од вашите нозе е должина за да изберет

Stylesowner 2018 пролет буци висока пета чевли жените голема тока вистинска кожа плоштадот пети се лизга на мод

Please wait...