0
clear
  • 2017 Жените чизми Мода Мартин Чизми за Снег Чизми Отворен Повик за евтини Дрва чизми за Есен Зима Љубовник чевли ST01
  • -20%
  • -20%
2017 Жените чизми Мода Мартин Чизми за Снег Чизми Отворен Повик за евтини Дрва чизми за Есен Зима Љубовник чевли ST01

2017 Жените чизми Мода Мартин Чизми за Снег Чизми Отворен Повик за евтини Дрва чизми за Есен Зима Љубовник

DEN 2341.44
DEN 1171.00

Количината на стоката
Тековен


Почитувани купувачи :
Овие чевли големина не се НИ стандардна големина , ве Молиме изберете големина според вашиот метри должина .
Било какви прашања во врска со големина.ве молиме контактирајте со нас.Ви благодариме!

Детални карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 9.5, 10, 10.5, 12
Бренд Име:
XEK
Горниот Материјал:
PU
Подигнете Висина:
Средината На Теле
Затворање Тип:
Чипка-Up
Подигнете Тип:
Мотоцикл чизми
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Пета Тип:
Плоштад пета
Број На Модел На:
мартин чизми
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
Гума
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
is_handmade:
Yes
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Вратило Материјал:
PU
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Моден Елемент:
Шиење
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Сезоната:
Пролет/Есен/Зима

Слични производи

добредојдовте на нашата продавницаВе молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разби

Детали За ПроизводотБоја : истиот со фотографијаГолемина : Пета Висина : 14cm

Добредојдовте на редоследот и ќе ви даде екстра попуст.Ви благодариме! Бесплатен превозот ќе биде испор

Плаќање : Ali Express купувачи плаќање Помогне вебСајт, За купувачите плаќаат сите прашања и одговори( http : / /

ИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САК

Плаќање : правни основи плати за наскоро откако ќе го поставите цел ако имате било каков проблем во врск

Weclome на нашата продавница!!!ние може да ви помогне да добиете најновите топлипродажба дами фустани,разни

Бидете сигурни дека за да напишете ја вашата цел број, и вклучуваат со вас пратката Начин На ПлаќањеПриф

Ако не сте задоволни со вашата нарачка,го акции случај, можете да разменувате на објектот...

ако имате било каков проблем со големина на, ве молиме слободно да ги споделите со нас!Нашиот производ г

Добредојдовте на Нашиот магазин, Уживајте во вашата шопингЗадоволството На Клиентите : Ако имате било к

САД $ 12 / ЦенаСАД $ 14 / ЦенаСАД $ 16 / ЦенаСАД $ 9 / ЦенаСАД $ 16 / ЦенаСАД $ 16 / ЦенаСАД $ 13 / ЦенаСАД $ 18 / Цен

ИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САК

Ако сакате побрзо превозот начин, изразат испорака како што курирската служба DHL и ЕМС се достапни, но то

започнетекрајотИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛ

добредојдовте на Prova Perfetto Shoesmaker Продавница продавницаpls контактирајте со наспред да се купи : прашање за

Оригиналната Намера Нови Стилски Жените Глуждот Чизми Убав Платформа Круг Пети Оптоварување Чизми Сек

Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за

Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, во зави

Ние ќе ги провери големината внимателно за вас, откако ќе цел, но и како големина е база на различни нога

Please wait...