0
clear
  • 2017 НОВА мода жената кожен паричник дизајнер спојки кеси cowhide кожен паричник жените вистинска кожа чанта за девојки
  • -20%
  • -20%
2017 НОВА мода жената кожен паричник дизајнер спојки кеси cowhide кожен паричник жените вистинска кожа чанта за девојки

2017 НОВА мода жената кожен паричник дизајнер спојки кеси cowhide кожен паричник жените вистинска кожа чанта

DEN 2730.72
DEN 1065.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Патент Poucht,Внатрешни Работи Патент Џеб,Монета Џеб,Фото Држачот За Внатрешни Работи Слот Џеб,За Држачот,Имајте На Ум Оддел
Материјал Состав:
pu
Стил:
Моден
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Паричникот Должина:
Долго
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Hasp
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Објектот Тежина:
170g
Број На Модел На:
sb11-4
Објектот Ширина:
2.5cm
Објектот Висина:
19cm
Објектот Должина:
10cm
Паричници:
Стандард Паричници
Бренд Име:
shunvbasha
Стил:
Европски и Американски Стил

Слични производи

ПлаќањеВраќање & Замена1 И ние ќе се обидеме најдобро да се реши probems со вас Запомнете да ја напушти специ

Свадба Ташна Рачно Изработени Везови Бисер Чанти Rhinestones Beaded Свадба Кеси Мали Ден Канџите Ноќен Клуб Веч

Annmouler Бренд Жените Кеси Стп Кожа Рамо Гласник Торба 3 D Дигитално Печатење Тока Crossbody Торба Двојно Патент

Опис : 100% Сосема Нов Висок Квалитет, Големина : 25*14*8cm 20*11*4cm 15*9*5cm Тежина : 200g Материјал : ПВЦ Пакетот вклучув

Жените Мода Apple Чанта Патент Торба Торба Tote Дами Гласник ТорбаСпецификации : Пол : ЖенитеМатеријал : Кожа

започнетекрајотСовети : Ако ви треба повеќе парчиња, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе обе

Спецификации : Направени од faux кожа, издржливи.Повеќе џебови со zips да се спречи загуба.Тоа може да биде п

Детали за производот големината е 27*21.5*8.5 см (1inch=2.54 см ,1cm=0.393 инчи)(прирачник за мерење постои 12cm јаз)Забел

Производот Се ПокажеНашите ПредностиПовеќе од 10 години искуство со кристално апликацијаПрофесионален

080817 newhotstacy торба жените мода ранец двојно торба

Нормално постојат appoximately 0 Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди о

Ве молиме посетете ја нашата продавницаМода обичните preppy стил платно бебе девојки чанти децата училишн

Да Бразил, тоа може да ви треба повеќе од 60 дена, ве молиме да се разбере поради строгите на царинската уп

За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас Ве молиме заврши на плаќање

Банкарски трансфер Alipay Кредитна КартичкаD.Клиентите задоволство е нашата цел.Запад Унија,TT.Спецификаци

Внимание : Бидејќи на рачни мерења на локации,може да се 12cm грешка Сликата е само за референца , те молам

Please wait...