0
clear
  • 2017 нови вистинска кожа тип на одмор мека торба женски торба multilayer вертикален назад полумесечина торба Едноставна Торба #L145
  • -20%
  • -20%
2017 нови вистинска кожа тип на одмор мека торба женски торба multilayer вертикален назад полумесечина торба Едноставна Торба #L145

2017 нови вистинска кожа тип на одмор мека торба женски торба multilayer вертикален назад полумесечина торба

DEN 2974.08
DEN 2082.00

Количината на стоката
Тековен

Пол : Жените Стил : Дама Предмет Тип : торба Чанти Тип : Рамо Кеси Цврстина : Мека Шаблон Тип : Цврста Обвивка Материјал : Полиестер Главен Материјал : Вистинска Кожа Повод : Разноврсна Тежина : 0.6 kg Големина:20*10*29cm Забелешка 1 : 1 инч=2.54 см,1cm=0.39 инчен Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку почит во боја,затоа што на мониторот на компјутерот settings Забелешка 3 : Со почит при мерењето метод,Ве молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување >>Политика на Враќање кога не сте задоволни со вашиот купување, едноставно враќање на ставката за нас во 14 дена во неискористени состојба(купувачот плаќа се врати превозот),ние ќе се направи замена или рефундирање откако ќе ја прими стварта. >>За Увоз Должност на Сите парцели ќе биде declaimed како "Подарок" и ги прогласи пониска цена на обичај, ние секогаш обидете се најдобри за Законски да се Минимизира вашиот увозни давачки (или GST или V. А Т или други Даноци).Во повеќето случаи, нема сопствени тарифа давачки кои се наплаќаат. Сепак, ако има било какви, купувачот е одговорен за сопствени тарифа давачки единствено. >>Купите слобода Пред исплата, ве молиме внимателно да ги прикаже опис и детали за плаќање. По плаќањето, ние ќе ги пакет на стока од магацин целосно, а потоа ја испорача стоката. Ако пратката е најдена, тоа ќе бидат оштетени или оштетени.Ако не сакате овој производ по купувањето, ве молиме да го пополните причина, пред да аплицираат за : Не сакам да се купи оваа торба.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Стил:
Дама
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Обликот:
Кутија
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Бренд Име:
ШТО НАВИВААТ ДУШАТА
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
LQC145
Надворешноста:
Никој

Слични производи

Банкарски трансфер Alipay Кредитна КартичкаD.Клиентите задоволство е нашата цел.Запад Унија,TT.Спецификаци

За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас Ве молиме заврши на плаќање

ПлаќањеВраќање & Замена1 И ние ќе се обидеме најдобро да се реши probems со вас Запомнете да ја напушти специ

Добредојдовте во мојата продавница, Ние ќе се користи искрена услуга, професионална гледна точка, за да

(Освен некои земји и APO / FPO)2 Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е прим

Опис : 100% Сосема Нов Висок Квалитет, Големина : 25*14*8cm 20*11*4cm 15*9*5cm Тежина : 200g Материјал : ПВЦ Пакетот вклучув

Повратни информации 1.ве молиме во вид преовладува За вашето задоволство и позитивни повратни информац

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса Сакате да имате wonderfull шопинг на aliexpress!За

stacy торба 100416 нова жешка жени чанта женски мали tassel кофа торба

Производот Се ПокажеНашите ПредностиПовеќе од 10 години искуство со кристално апликацијаПрофесионален

Annmouler Бренд Жените Кеси Стп Кожа Рамо Гласник Торба 3 D Дигитално Печатење Тока Crossbody Торба Двојно Патент

Dispalang Секојдневен Мултифункција Шопинг Патување Tote Торба Маскирна Шарени Жените Рака Торба Дами Плажа

Answer : ___________________________ Note : Оваа торба на додатоци припаѓаат на подарок, Боја случаен испорака

Материјал : стп кожа Големина на : 25* 32* 11 CMВнатрешни работи : Како на сликатаНајдобар Натпревар : Комплиме

· Кориснички производство ќе бидат отворени откако ќе ја прифати нашата понуда · Ве молиме да ни ја испр

1 1 Инч=2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инчен;2.Прирачник за мерење, за 2cm грешка,за Да се добијат во вид преовладува...

Свадба Ташна Рачно Изработени Везови Бисер Чанти Rhinestones Beaded Свадба Кеси Мали Ден Канџите Ноќен Клуб Веч

Бренд : БИЗОН ТЕКСАС Број на Модел : N1364 Надворешниот материјал : Првиот Слој на Cowhide Внатрешниот материја

Оригиналниот Жените Ранци Мода Ретро Кожа Мултифункционални Торба Вистинска Кожа Училишни Ранци за ти

Да Бразил, тоа може да ви треба повеќе од 60 дена, ве молиме да се разбере поради строгите на царинската уп

жените торба,жените гласник кеси,торба,кеси,чанта,жена кеси 2015 торба чанта модни чанти,чанти,2016 година,к

Детали2016 година гроздобер рачна ташна рачно изработени panelled жените вистинска кожа секојдневен totes крс

Please wait...