0
clear
  • жените гласник кеси чанти жените година дополнителните tassel торба женски bolsas де marca мода крстот тело торба
  • -20%
  • -20%
жените гласник кеси чанти жените година дополнителните tassel торба женски bolsas де marca мода крстот тело торба

жените гласник кеси чанти жените година дополнителните tassel торба женски bolsas де marca мода крстот

DEN 1361.28
DEN 477.00

Количината на стоката
Тековен


жените гласник кеси чанти жените 2016 година дополнителните tassel торба женски bolsas де marca мода крстот тело торба
.

Детални карактеристики

Големина:
34
Тип На Објект:
Чанти
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
националната
Бренд Име:
ЧАРЛИ РОБЕРТ
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Декорација:
Tassel
Главен Материјал:
Faux Велур
Обликот:
Hobos
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Видовите на вреќи:
Рамо Кеси
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој

Слични производи

Материјал : стп кожа Големина на : 25* 32* 11 CMВнатрешни работи : Како на сликатаНајдобар Натпревар : Комплиме

Се бараат најдобрите решенија и попродажба на услуги на клиентите ќе ве контактираме наскоро Колку оби�

TEGAOTE Училишниот Ранец за тинејџерки Mochila Женски Ранци Жените Солидна Познатиот Најлон Секојдневен Лапт�

carteras mujer 2016 година Мода Жените Мали Паричници Ретро Hasp Чанта Спојки Торба Гроздобер Дами Паричникот sacoche

Оригиналниот Жените Ранци Мода Ретро Кожа Мултифункционални Торба Вистинска Кожа Училишни Ранци за ти�

Детали2016 година гроздобер рачна ташна рачно изработени panelled жените вистинска кожа секојдневен totes крс�

(Освен некои земји и APO / FPO)2 Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е прим�

1 1 Инч=2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инчен;2.Прирачник за мерење, за 2cm грешка,за Да се добијат во вид преовладува Ве молиме д

Ве молиме посетете ја нашата продавницаМода обичните preppy стил платно бебе девојки чанти децата училишн

Dispalang Секојдневен Мултифункција Шопинг Патување Tote Торба Маскирна Шарени Жените Рака Торба Дами Плажа �

Answer : ___________________________ Note : Оваа торба на додатоци припаѓаат на подарок, Боја случаен испорака

торба торбаБрендCOOAMYГолемина41cm(L)*38cm(H)*10см(W) (1cm=0.393 инчи)МатеријалПлатноТежина0.49 kgПакетполи торба за сек�

3 D Крокодил Жито Жените Паричници Кожа Врежана Дизајн Нови Drawout billetera Женски Долго Паричникот Спојки Purses

· Кориснички производство ќе бидат отворени откако ќе ја прифати нашата понуда · Ве молиме да ни ја испр

Опис : 100% Сосема Нов Висок Квалитет, Големина : 25*14*8cm 20*11*4cm 15*9*5cm Тежина : 200g Материјал : ПВЦ Пакетот вклучув

Пол : Жените Стил : Дама Предмет Тип : торба Чанти Тип : Рамо Кеси Цврстина : Мека Шаблон Тип : Цврста Обвивк

Производство Име : Луксузни Чанти Жените Кеси 2017 Познатиот Дизајнер Чанта Висок Квалитет на Жените Рамо

Пакување Тежина : 450 GМатеријал : кожа стпДимензии : 30cm( Должина)* 20cm(Висина)* 10см(Дебелина)Внатрешни работи

Големина : 33*11*19cmТопла 2017 Нови Женски Crossbody Торба Кожни Чанти Satchel Tote Жените СТП Гласник Кеси Дами Мода Пр�

2017 Солидна гроздобер боја ремени декорација стп ранец девојки satchel string затегнете ги покријат патните ра

Внимание : Бидејќи на рачни мерења на локации,може да се 12cm грешка Сликата е само за референца , те молам �

Please wait...