0
clear
  • година корејската верзија слатка дама свежи женски пакет Шарени мода обичните кошеви чанти со Мечка Висок квалитет торба
  • -20%
  • -20%
година корејската верзија слатка дама свежи женски пакет Шарени мода обичните кошеви чанти со Мечка Висок квалитет торба

година корејската верзија слатка дама свежи женски пакет Шарени мода обичните кошеви чанти со Мечка Висок

DEN 1210.56
DEN 1029.00

Количината на стоката
Тековен

Се бараат најдобрите решенија и по-продажба на услуги на клиентите ќе ве контактираме наскоро. Колку обичај должност на плаќање зависи од секоја земја сопствени политики.
Превозот
1. ние ќе го избере најекономичен начин на транспорт. Курирската служба DHL. Ако се избере начинот на превоз е бесплатен превозот.
Повратни информации
Ние го цениме ќе нарачки од нас. ние ќе се продава низ конвенции и правила врз основа на брзината на купувачи и продавачи. Кога ќе ја прими стоката најде оштетените во транзит или квалитетот на производот проблеми.
За Нас
1. разумни цени. Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ целиот свет. Ако преферирате други побрзо express (ЕМС. и се надевам дека ќе ни остави позитивни повратни информации откако ќе го примите ќе објект. ние нудиме со врвен квалитет и добра услуга. Запад Унија . но не ограничувајќи се на Кина Пост. 100 задоволството на клиентите е нашиот извршување. Затоа ние се обидуваме да се создаде атмосфера на доверба и искреност.
Плаќање
1.
Добредојдовте на нашата продавница! Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво. одлични услуги на клиентите и сигурен кредитна стои е нашата начело
Купувачот совети
1. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број. Висок квалитет на производот.

Детални карактеристики

Големина:
(20cm
Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
плетење
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Број На Модел На:
354
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Стил:
Дама
Тврдост:
Мека
Декорација:
Црисс-Крстот,Ниту Еден
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Половина Месечината
Главен Материјал:
PU
Бренд Име:
shunvbasha
Повод:
Разноврсна

Слични производи

Материјал : стп кожа Големина на : 25* 32* 11 CMВнатрешни работи : Како на сликатаНајдобар Натпревар : Комплиме

Детали2016 година гроздобер рачна ташна рачно изработени panelled жените вистинска кожа секојдневен totes крс

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса Сакате да имате wonderfull шопинг на aliexpress!За

2017 Солидна гроздобер боја ремени декорација стп ранец девојки satchel string затегнете ги покријат патните ра

Опис : 100% Сосема Нов Висок Квалитет, Големина : 25*14*8cm 20*11*4cm 15*9*5cm Тежина : 200g Материјал : ПВЦ Пакетот вклучув

За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас Ве молиме заврши на плаќање

modname=ckeditor Бренд KZNI Материјал Одлична Вистинска Кожа Големина20*3*11 cm7.9*1.2*4.3 инчен Колор Како се покаже во с

Повратни информации 1.ве молиме во вид преовладува За вашето задоволство и позитивни повратни информац

080817 newhotstacy торба жените мода ранец двојно торба

Оригиналниот Жените Ранци Мода Ретро Кожа Мултифункционални Торба Вистинска Кожа Училишни Ранци за ти

започнетекрајотСовети : Ако ви треба повеќе парчиња, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе обе

ПлаќањеВраќање & Замена1 И ние ќе се обидеме најдобро да се реши probems со вас Запомнете да ја напушти специ

yesetn торба 060317 нова мода дама СТП кожа ранец

Пакување Тежина : 450 GМатеријал : кожа стпДимензии : 30cm( Должина)* 20cm(Висина)* 10см(Дебелина)Внатрешни работи

Ве молиме посетете ја нашата продавницаМода обичните preppy стил платно бебе девојки чанти децата училишн

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки Таму може да биде 13 cm разлика според различ

торба торбаБрендCOOAMYГолемина41cm(L)*38cm(H)*10см(W) (1cm=0.393 инчи)МатеријалПлатноТежина0.49 kgПакетполи торба за сек

жените торба,жените гласник кеси,торба,кеси,чанта,жена кеси 2015 торба чанта модни чанти,чанти,2016 година,к

Please wait...