0
clear
  • Моден Година Жените Кожни Чанти Црна Кофа Рамо Кеси Дами Крстот Тело Кеси Голем Капацитет Дами Повик За Шопинг Торба
  • -20%
  • -20%
Моден Година Жените Кожни Чанти Црна Кофа Рамо Кеси Дами Крстот Тело Кеси Голем Капацитет Дами Повик За Шопинг Торба

Моден Година Жените Кожни Чанти Црна Кофа Рамо Кеси Дами Крстот Тело Кеси Голем Капацитет Дами Повик За

DEN 2416.32
DEN 1329.00

Количината на стоката
Тековен

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Таму може да биде 1-3 cm разлика според различни прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 1~7 дена откако вашата уплата е завршен.
Добредојдовте на нашата продавница! Моден 2016 година Дизајнер Жените Кожни Чанти Црна Кофа Рамо Кеси Дами Крстот Тело Кеси Голем Капацитет Дами Повик за Шопинг Торба Материјал : Висок квалитет на СТП кожа Боја : Црна, Црвена, Сина, Зелена, Кафена Димензии : Ширина 30 * Висина 35 * Дебелина 12. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Сите доаѓаат со следење на броеви.
За Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Карактеристики : 1.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ве молиме љубезно се напомене дека ние ќе го прогласи објектот како "подарок" во вредност под $25 за царинска погодност. За време на испорака (За референца само) За Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. За Гаранција & Одржување : Ние нудиме 1-месец слободна замена. Мода и едноставен дизајн на изгледот, многу популарна.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
SMINICA
Надворешноста:
Никој
Број на Рачки/Ремени:
Две
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Оддел
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обликот:
Повик Tote
Декорација:
Никој
Пол:
Жените
Тврдост:
Мека
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Главен Материјал:
PU
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Повод:
Разноврсна
Број На Модел На:
DW01
боја:
Црна, Црвена, Сина, Зелена, Кафеава
Големина:
Width 30 * Height 35 * Thickness 12.5 CM

Слични производи

жените торба,жените гласник кеси,торба,кеси,чанта,жена кеси 2015 торба чанта модни чанти,чанти,2016 година,к

3 D Крокодил Жито Жените Паричници Кожа Врежана Дизајн Нови Drawout billetera Женски Долго Паричникот Спојки Purses

Бренд : БИЗОН ТЕКСАС Број на Модел : N1364 Надворешниот материјал : Првиот Слој на Cowhide Внатрешниот материја

Производство Име : Луксузни Чанти Жените Кеси 2017 Познатиот Дизајнер Чанта Висок Квалитет на Жените Рамо

080817 newhotstacy торба жените мода ранец двојно торба

(4) Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија Мали боја разлика можеби постоеле ПОВРАТНИ и

торба торбаБрендCOOAMYГолемина41cm(L)*38cm(H)*10см(W) (1cm=0.393 инчи)МатеријалПлатноТежина0.49 kgПакетполи торба за сек

За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас Ве молиме заврши на плаќање

Да Бразил, тоа може да ви треба повеќе од 60 дена, ве молиме да се разбере поради строгите на царинската уп

(Освен некои земји и APO / FPO)2 Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е прим

Оригиналниот Жените Ранци Мода Ретро Кожа Мултифункционални Торба Вистинска Кожа Училишни Ранци за ти

Жените Мода Apple Чанта Патент Торба Торба Tote Дами Гласник ТорбаСпецификации : Пол : ЖенитеМатеријал : Кожа

Производот Се ПокажеНашите ПредностиПовеќе од 10 години искуство со кристално апликацијаПрофесионален

започнетекрајотСовети : Ако ви треба повеќе парчиња, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе обе

yesetn торба 060317 нова мода дама СТП кожа ранец

Повратни информации 1.ве молиме во вид преовладува За вашето задоволство и позитивни повратни информац

Детали2016 година гроздобер рачна ташна рачно изработени panelled жените вистинска кожа секојдневен totes крс

Детали за производот големината е 27*21.5*8.5 см (1inch=2.54 см ,1cm=0.393 инчи)(прирачник за мерење постои 12cm јаз)Забел

1 1 Инч=2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инчен;2.Прирачник за мерење, за 2cm грешка,за Да се добијат во вид преовладува Ве молиме д

Материјал : стп кожа Големина на : 25* 32* 11 CMВнатрешни работи : Како на сликатаНајдобар Натпревар : Комплиме

Dispalang Секојдневен Мултифункција Шопинг Патување Tote Торба Маскирна Шарени Жените Рака Торба Дами Плажа

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса Сакате да имате wonderfull шопинг на aliexpress!За

Please wait...