0
clear
  • carteras mujer 2017 Мода Жените Мали Паричници Ретро Hasp Чанта Спојки Торба Гроздобер Дами Паричникот Чанта за Монети sacoche homme
  • -20%
  • -20%
carteras mujer 2017 Мода Жените Мали Паричници Ретро Hasp Чанта Спојки Торба Гроздобер Дами Паричникот Чанта за Монети sacoche homme

carteras mujer 2017 Мода Жените Мали Паричници Ретро Hasp Чанта Спојки Торба Гроздобер Дами Паричникот Чанта

DEN 206.88
DEN 166.00

Количината на стоката
Тековен

carteras mujer 2016 година Мода Жените Мали Паричници Ретро Hasp Чанта Спојки Торба Гроздобер Дами Паричникот sacoche homme
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1
Материјал : Полиестер
Големина : 14cm X12cm
И може да се стави лична карта, монета, картички, пари и други мали предмети.
Лесни, преносливи и модерен.
Како совршен подарок за себе или за вашите пријатели.
Забелешка : Бидејќи материјал причини, моделот може да не е ист со слика.
Пакетот Вклучува :
1 X Жените Дама Ретро Гроздобер Мали Паричникот Hasp Чанта Спојки Торба (Без трговијата на мало пакување)

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Бренд Име:
VALINK
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Забелешката За Замрзнување,Држачот На
Затворање Тип:
Hasp
Објектот Ширина:
14cm
Објектот Висина:
3inch
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
бизнис
Главен Материјал:
Пластични
Паричникот Должина:
Краток
Објектот Должина:
14inch
Објектот Тежина:
65g
Материјал Состав:
Полиестер
Паричници:
Спојката Паричници
Број На Модел На:
женска чанта
Тип На Објект:
Паричникот
Стил:
Моден торба Спојки чанта паричник.

Слични производи

Големина : 33*11*19cmТопла 2017 Нови Женски Crossbody Торба Кожни Чанти Satchel Tote Жените СТП Гласник Кеси Дами Мода Пр

Добредојдовте во мојата продавница, Ние ќе се користи искрена услуга, професионална гледна точка, за да

080817 newhotstacy торба жените мода ранец двојно торба

Банкарски трансфер Alipay Кредитна КартичкаD.Клиентите задоволство е нашата цел.Запад Унија,TT.Спецификаци

Опис : 100% Сосема Нов Висок Квалитет, Големина : 25*14*8cm 20*11*4cm 15*9*5cm Тежина : 200g Материјал : ПВЦ Пакетот вклучув

Ве молиме посетете ја нашата продавницаМода обичните preppy стил платно бебе девојки чанти децата училишн

ПлаќањеВраќање & Замена1 И ние ќе се обидеме најдобро да се реши probems со вас Запомнете да ја напушти специ

3 D Крокодил Жито Жените Паричници Кожа Врежана Дизајн Нови Drawout billetera Женски Долго Паричникот Спојки Purses

Пакување Тежина : 450 GМатеријал : кожа стпДимензии : 30cm( Должина)* 20cm(Висина)* 10см(Дебелина)Внатрешни работи

modname=ckeditor Бренд KZNI Материјал Одлична Вистинска Кожа Големина20*3*11 cm7.9*1.2*4.3 инчен Колор Како се покаже во с

Внимание : Бидејќи на рачни мерења на локации,може да се 12cm грешка Сликата е само за референца , те молам

Детали2016 година гроздобер рачна ташна рачно изработени panelled жените вистинска кожа секојдневен totes крс

XОнлајн 051617 топла продажба дама размавта торба женски торба

Оригиналниот Жените Ранци Мода Ретро Кожа Мултифункционални Торба Вистинска Кожа Училишни Ранци за ти

· Кориснички производство ќе бидат отворени откако ќе ја прифати нашата понуда · Ве молиме да ни ја испр

жените торба,жените гласник кеси,торба,кеси,чанта,жена кеси 2015 торба чанта модни чанти,чанти,2016 година,к

Жените Мода Apple Чанта Патент Торба Торба Tote Дами Гласник ТорбаСпецификации : Пол : ЖенитеМатеријал : Кожа

Производот Се ПокажеНашите ПредностиПовеќе од 10 години искуство со кристално апликацијаПрофесионален

Да Бразил, тоа може да ви треба повеќе од 60 дена, ве молиме да се разбере поради строгите на царинската уп

TEGAOTE Училишниот Ранец за тинејџерки Mochila Женски Ранци Жените Солидна Познатиот Најлон Секојдневен Лапт

Please wait...