0
clear
  • Мис Фокс Бренд на Луксузни модни Ајфеловата Кула Часовници Висок Квалитет на Жените Целосна Кристал Кварцен Кристал Часовници relojes mujer
  • -20%
  • -20%
Мис Фокс Бренд на Луксузни модни Ајфеловата Кула Часовници Висок Квалитет на Жените Целосна Кристал Кварцен Кристал Часовници relojes mujer

Мис Фокс Бренд на Луксузни модни Ајфеловата Кула Часовници Висок Квалитет на Жените Целосна Кристал Кварцен

DEN 1295.52
DEN 933.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
11mm
Број На Модел На:
122
Бендот Должина:
20inch
Функција:
Отпорен На Вода
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Дијаметар:
42mm
Пол:
Жените
Стил:
Луксуз
Бендот Материјал Тип:
Легура
Случај Материјал:
Легура
Бендот Ширина:
20mm
Движење:
Кварц
Бренд Име:
MISSFOX
Затворач Тип:
Кука Тока
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex

Слични производи

Бренд JW Movment Кварц Dial Дијаметар од 2,5 CM Модел JW6668654 Dial Дебелина 0.8 CM Материјал на Бендот, од Нерѓосувачки ч

ВиолетовоСина Розова Сон Види Моден Дизајн Жените Слободно Сребро Алуминиум Часовник Домот Зрела Дево

Жените Часовници Wo Ma Ge Види Зебра Кожа Мода Сина Дами се Види на Часовникот Жените го Гледа Часовникот saa

Мажите на Жените со Силиконски Круг Кристал Еластична Кварц Прст Прстен Види ПодарокСпецификации : Чис

Карактеристики На Производот : 100% Природата Дрво СлучајДвижење : КварцБендот Материјал : Вистинска Кожа

Спецификации : Движење тип : кварцВодоотпорен : даОгледало тип : обичниПовршински дијаметар : 40mm / 1.6 воDial

Топла Продажба Луксузни Розово Злато Види Жените Часовници Целосна Челик Дами Види Жените го Гледа Час

****Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!За Повратни ИнформацииНие

JINGYI Месечината Аналогни Секојдневен Трендовски Единствена Нова пристигнување Цветаат Сјајот Dial Кожа Б

Ние ќе се базира на различни земји за да одговара на оптимален режим на транспорт, да се обезбеди дека тр

ВИЛИС Бренд Жените Водоотпорен Часовници Кварц Ретро Цвеќиња Силикони Watch Fashion Дами Слободно време Часо

Ние сме 100 проценти искрена и напорна работа, се надевам дека за да се добие Многу добар евалуацијаПодго

Карактеристики На Производот : 100% Природни Бамбус Случај Движење Тип : Кварц Случај Материјал : Бамбус Б

Функција : 100% сосема нов и висок квалитетДвижење : Кварц : БатеријаПол : Мажи ЖениДисплеј : АналогниСтил :

Жените Гроздобер Панк Стил Креативни Круг Легура Кварц Прст Прстен Види СпецификацииНаправен од висок

помалку цена, ако имате голема количина.ОписНова Мода 3 D Пеперутка Зголеми Златен Dial Врвот Луксузен бре

Please wait...