0
clear
  • Часовници Жените Мода Обичните Види Бренд на Луксузни Splice Обоени Најлон Рака рачен часовник Мажи спортски Часовници Часовник Relogio Masculino
  • -20%
  • -20%
Часовници Жените Мода Обичните Види Бренд на Луксузни Splice Обоени Најлон Рака рачен часовник Мажи спортски Часовници Часовник Relogio Masculino

Часовници Жените Мода Обичните Види Бренд на Луксузни Splice Обоени Најлон Рака рачен часовник Мажи спортски

DEN 258.24

Количината на стоката
Тековен


6)Тоа е купувачот е одговорен ако постои било обичај даночната обврска барање.
8) Купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребен додека превозот!
Сервис И Наплата
1, Секоја стока треба да бидат проверени пред испорака, ние придаваат важност на било прашање на нашите клиенти!
2, Износ би можел да се промени за вас ако вие не сакате износот кој го постави во web, секако, цената треба да се менува исто така.
4)некои земји ќе имаат строги обичај се изјасни, купувачот мора да знаете за ова пред превозот и ни укажуваат на тоа вредноста на сопствени приемот ние треба да се напише,
5) ако имате било какви инструкции ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе бидеме среќни да го следат.
7)ве Молиме распрашува со нас во детали ако вашата земја не е во области што се наведени, ние ќе ви даде најдобар превозот метод и цена. Ако постои било неисправни производи или кое и да било прашање за купување, ве молиме да ни даде шанса да се реши issure пред да замине никакви негативни и Неутрални повратни информации, на вашето прашање ќе биде resoved по комуникација со нас. Превозот И Предавање&Осигурување
1 За слободни брза испорака, ние ви препорачуваме да земе голем нарачка! Мали цел ќе чини повеќе товарни по еден производ!
2, Ние најчесто ги користат Кина Пост Воздух Mail и DHL, во меѓувреме, ние исто така брод на стоките од UPS-от, FEDEX и ЕМС,
1) Кина Пост Воздух Mail превозот нормално се земе 10 до 20 денови за испорака на САД, велика БРИТАНИЈА, АУ и други земји, во некои земји, ќе се преземат некои повеќе време за превозот.
3)Точка ќе биде предаден во рок од 24~48 часа откако ќе приемот на вашата исплата(освен во сабота или јавни одмор ).
3, Кажете ни го вашето барање како што се бои, количина, вид, и така натаму, ни остави порака или пратете ни е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа,
4, Доколку постои каква било defetive производи, купувачот ќе добие враќање на парите или замена од нашата компанија, неисправни објектот треба да се врати, вашиот било issure ќе се реши по поврзеш со нас, така ве молиме контактирајте не за било какви прашања
5, ние се грижиме за секој клиент и ќе се грижи за сите orderies.

Детални карактеристики

Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Број На Модел На:
СПИ-WHSQWGG1602
Бендот Ширина:
20.1 mm
Бендот Должина:
24.5 cm
Движење:
Кварц
Случај Дебелина:
10мм
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Материјал Тип:
Најлон
Функција:
Никој
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Дијаметар:
40mm
Бренд Име:
WoMaGe
Случај Обликот:
Круг
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
боја:
9 бои
Батеријата вклучувајќи:
opp вреќа полна
Движење:
прецизни кварц движење
Случаи Материјал:
Легура
бендот материјал :
обоени најлон бенд
моден дизајн:
Splice обоени
секојдневен стил:
за жени/мажи
Висок квалитет:
популарната продажба
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници

Слични производи

Карактеристики На Производот : 100% Природни Бамбус Случај Движење Тип : Кварц Случај Материјал : Бамбус Б

Плаќање 1)да ја прифатиме Зачувам, Boleto,Виза, Мастеркард,Qiwi, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money, Банка

JINGYI Месечината Аналогни Секојдневен Трендовски Единствена Нова пристигнување Цветаат Сјајот Dial Кожа Б

Важно Повеќето од врвот продажба на ЈУЛИЈ часовници се ново издание на "J" втора рака сега...

Ви благодариме! Политика на враќање : Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука Тоа обич

​Карактеристики На Производот : 100% Природата Дрво / Бамбус Случај Движење Тип : Кварц Случај Материјали

1.>Како може да track my parecl?Можете да ги пратите на вашиот парцела превозот информации за вашите нарачки дет

Важно Повеќето од врвот продажба на ЈУЛИЈ часовници се ново издание на "J" втора рака сега Но, некои опис

· 100% Сосема Нов, Никогаш не се користи Висок квалитет.· Нови пристигнување моден дизајн часовници· Види

Важно Повеќето од врвот продажба на ЈУЛИЈ часовници се ново издание на "J" втора рака сега Но, некои опис

Бренд JW Movment Кварц Dial Дијаметар од 2,5 CM Модел JW6668654 Dial Дебелина 0.8 CM Материјал на Бендот, од Нерѓосувачки ч

Спецификации : Движење тип : кварцВодоотпорен : даОгледало тип : обичниПовршински дијаметар : 40mm / 1.6 воDial

Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.Враќање & Размена наставаAtten : ние не

Топла Продажба се Зголеми Злато Види Жените Часовници Целосна Челик Жените Часовници Дами се Види на Ча

ВИЛИС Бренд Жените Водоотпорен Часовници Кварц Ретро Цвеќиња Силикони Watch Fashion Дами Слободно време Часо

Ве молиме прочитајте го пред да го купат:можете да изберете било бои,pls ми даде порака,инаку ние ќе се ме

Мажите на Жените со Силиконски Круг Кристал Еластична Кварц Прст Прстен Види ПодарокСпецификации : Чис

Please wait...