0
clear
  • Нови Токио Ghouls II Кен Kaneki Cosplay Костим Кожен Костум/Маскирани Грб
  • -20%
  • -20%
Нови Токио Ghouls II Кен Kaneki Cosplay Костим Кожен Костум/Маскирани Грб

Нови Токио Ghouls II Кен Kaneki Cosplay Костим Кожен Костум/Маскирани Грб

DEN 4560.00

Количината на стоката
Тековен

Prodcut име : Нови Токио Ghouls II Кен Kaneki Cosplay Костим Кожен Костум/Маскирани Грб пакет се вклучени : топ*2+панталони*2
големина на табелата и мерење водич како што е подолу :
Костимот се сопствени направени ,ве молиме контактирајте ме на следниве информации :
1> Што се машки или женски?
2> Вашата тежина во КИЛОГРАМИ?
3>Вашиот височина во СМ
4>Биста (Женски)-Meassure на обемот околу потполност точка на биста со градник.
Градите (Машки)-Преземаат мерење на обемот во потполност точка на градите.
5>Половината-Најди зрели половината,на narrowest дел над вашата hipbone.
6>Хип-Стави на лента околу во потполност дел на вашиот дното кога ќе застанете со нозете заедно.
7>Вашиот мобилен телефон или телефон, тоа е многу важно за нашата превозникот,ако е потребно.
Превозот и Враќање :
Костимот одлуки време е за 5-10 дена.Времето за испорака е 10-15 дена.
Можеме да го прифатиме враќа или размена на лош квалитет или оштетени костим,во рамките на 3 дневна по примање на стварта.Купувачот треба да дозволат за враќање превозот цена. Ние им даде целосна наплата откако ќе добиете пакет. Но, ве молиме бидете сигурни дека костимот е како нивната оригинална состојба и сите додатоци премногу.
Ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. - Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување

Детални карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXS
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
150828001
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
кен kaneki
Компоненти:
топ*2+панталони*2
боја:
како Слика
Снабдувач Тип:
ОЕМ
Пакет:
1 OPP вреќа/PC
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии

Слични производи

Ви благодариме.Ве молиме контактирајте со нас,ние може да се разменат за вас.Ако имате време на испорака

Добредојдовте на Ерик Компанија ПродавницаМногу Важно : Кога ќе се направи ред, ве молиме оставете ги по

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти.Ако вашата висина и тежина во рамките на с

Легендата на Zelda : Здив на Диви Линк Униформа Cosplay Костим Облека Одговараат на Возрасни ноќта на Вештерки

Луди народна топчето Просечна Џо Возрасни Жолт Дрес Костим Сет Вистински АутсајдерПриказна Народна То

Опис На Производот : Лесен за користењеГолемите партииСе надува во секундиПотребно за 4 x AA батерии (не с

Услови на Испорака : Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на и

Вклучувајќи : Грб, Панталони, КошулаТкаенини : QMilch, Униформа ПлатноТука е големината на табелата Забелеш

2017 Нови Жените Девојка Boho Цвет Флорални Лист Ткаенина Hairband Headband Корселе Decro Венец Партија Невеста, Свадб

Haikyu Haikyuu!! Nekoma Средното Училиште БР.1 Tetsuro Kuro Одбојка Дресови Спортски Клуб Т Кошула, Панталони Аниме Cosplay

Аниме : fukigen na mononokeanКарактер : Abeno HaruitsukiБоја : Како на сликата шоуМатеријал : Памук МешавинаПовод : Cosplay / п

Напомена : Ако ќе го прилагоди овој костим ,(ве молиме бидете сигурни да ми кажете вашата висина, тежина,б

За првата опција,можете да изберете соодветна големина како што е подолу : Превозот УсловиЗа предмети н

Dangan Ronpa Monobear Monokuma ЦрноБела Мечка Cosplay Костим Унисекс Јакна Маскирани Качулка Патент Cardigan

Senbonzakura Vocaloid Cosplay Костими Hatsune Miku Целосен Сет Cosplay Униформи Бесплатен Превозот (Врвот + Здолниште + Капа + Ч

Компоненти : Горе, Наметка, Панталона, ДодатокГлавен Материјал : Единствен Материјал (може да изберете и

Компоненти : Overcoat, Врвот, Панталона, ВратоврскаГлавен Материјал : Единствен Материјал (може да изберете

Please wait...