0
clear
  • Година Undead Rei Sakuma Cospaly Костим Од Ансамбл Ѕвезди Cosplay
  • -20%
  • -20%
Година Undead Rei Sakuma Cospaly Костим Од Ансамбл Ѕвезди Cosplay

Година Undead Rei Sakuma Cospaly Костим Од Ансамбл Ѕвезди Cosplay

DEN 4557.60
DEN 4330.00

Количината на стоката
Тековен


Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Превозот :
Сите производи бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail,време на испорака за 15-45 работни дена.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
2016 година Undead Rei Sakuma Cospaly Костим Од Ансамбл Ѕвезди Cosplay Вклучуваат, Како што е прикажано Материјал : Униформа Обработка на Време : 10 работен ден
Ве молиме да ми даде вашата мерење : Биста,Половината,Колковите,Висина,Ширина Рамо
Како да се измери :
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Кредитна Картичка, T/T,Western Union тука. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.Инаку,ние не може да се прифати 100% наплата,ве молиме да се забележи.
· П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
· П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Наплата :
Ние прифаќаме 100% наплата кога производот има проблеми со квалитетот или било неочекувани грешки.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.

Детални карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, One Size
Извор:
ансамбл ѕвезди
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Панталони,Врвот
Бренд Име:
CosplayLove
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Coslove3610
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Undead Rei Sakuma
Компоненти:
Други Додатоци
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Целосна
боја:
Црна
Аниме:
ансамбл ѕвезди

Слични производи

Обичај прави услуга е понудена вклучително и големина, боја и партија ја модифицирате Начин На Плаќање

Ако вашиот план датум е итна,ве молиме контактирајте со нас прво, пред да го стави на ред .Ако не сте задо�

Вклучувајќи : Јакна самоТкаенини : Вештачка КожаЗабелешка : Ако не големина одговара, можете да изберете

Ви благодариме.Ве молиме контактирајте со нас,ние може да се разменат за вас.Ако имате време на испорака

Danganronpa : Активирањето Среќен Хаос Makoto Naegi Cosplay Костимпакетот вклучува : Џемпер, палто,панталониВи благода

Аниме Seraph На Крајот Owari не Seraph Микаела Hyakuya Униформа Cosplay Костим Целосен Сет ( Наметка + Top + Кошула + Пантал�

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти.Ако вашата висина и тежина во рамките на с�

Компоненти : Overcoat, Jumpsuit, SockГлавен Материјал : Единствен Материјал (може да изберете и други материјали тр

Било која боја и да било материјал понуда можете да изберете, а тоа може да ви треба екстра такса ако про�

Бразил) ќе го направи тоа подолго од 4 недели, ве молиме да бидете трпеливи Ако поради некоја причина не с

Легендата на Zelda : Здив на Диви Линк Униформа Cosplay Костим Облека Одговараат на Возрасни ноќта на Вештерки

SKU : Z077885Бренд : CorzzetКатегории : Секси Алиса Во Земјата На Чудата КостимБоја : СинаДостапни Големини : S / M

ПлаќањеНие прифаќаме Зачувам тука Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме кликнете тука : .П

Please wait...