0
clear
  • година Нови Хаваи Гитара Ukulele Гитара Памук Цртан филм рака Појас Прилагодливи Кожа Крајот на Големо Музички Додатоци
  • -20%
  • -20%
година Нови Хаваи Гитара Ukulele Гитара Памук Цртан филм рака Појас Прилагодливи Кожа Крајот на Големо Музички Додатоци

година Нови Хаваи Гитара Ukulele Гитара Памук Цртан филм рака Појас Прилагодливи Кожа Крајот на Големо

DEN 253.44

Количината на стоката
Тековен

Ние само брод да се потврди цел адреси. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ве молиме да уживаат во шопинг во нашата Any Fly Музичката продавница без да се Грижиш Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.Рускиот гостин МОРА да го НАПИШЕТЕ целото ИМЕ и презиме за да примите пакет,ви Благодариме!
2016 година Нови Хаваи Гитара Ukulele Гитара 100% Памук Цртан филм рака Појас Прилагодливи Кожа Крајот на Големо Музички Додатоци
Бренд Нови и Оригинални
РЕДЕН Број : P&P
Местото на Оригиналот : Гуангжу, Кина ( Копно)
Дизајн : Цртан Филм
Ширина : 4. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Вашето задоволство е наша работа гол. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на празникот
сезона. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, или можете да одберете
за да имате замена. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да контактирате со нас
веднаш пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ако имате било какви проблеми на плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Почитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата Any Fly Музичката продавница, пред да го купат, ние ќе ви дадат ВЕТУВАЊЕ за заштита на вашите Права и Интереси 1. Ние ќе ви одговори без
одлагање. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
S18
Тип:
РАКА
Бренд Име:
P&P
Lendth:
135CM
Ширина:
4.2cm
Материјал Тип:
памучни ткаени
дизајн:
Цртан филм

Слични производи

Испита вашата нарачка веднаш откако ќе ги примите Ако видите какви било оштетување и / или доказ за меша

Недостасува Наредби : Ако сте го добиле делумно цел, контактирајте со нас веднаш.00 ќе бидат потребни за и

100 Pcs / Многу 0.38 mm0.8 mm Дебелина Гитара Зема Guitarra Plectrums Инструмент Додатоци Гитара Зема Guitarra Делови Каракте

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни тр

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

Ние не треба да го испрати назад на дефектен дел пред ние брод ќе замена Откако сте сигурни забелешката

Откако сте сигурни забелешката на штета на испорака приемот, му кажете на испорака возач кој ќе одбие да

Ние не треба да го испрати назад на дефектен дел пред ние брод ќе замена.Недостасува Наредби : Ако сте го

Со еден збор, Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас на прво место!! ние ќе ги реши

Боја : НикелМатеријал : Метал (не Пластични)Мерка М4 switch совети, одговара на повеќето (Не СИТЕ) увоз лес По

Можете да ги инсталирате овие на вашата електрична или акустична гитара со 24 3 / 4h, 25 1 / 2h гитара necks со 22 ил

Ако видите какви било оштетување и / или доказ за мешање на надворешното пакување МОРА да бидете сигурни

Драг пријател, Tks за вашата нарачка Ако дојде од Русија, Pls ми даде вашата Email бидејќи Изразат компанијата

Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку на вашиот Pay Pal превозот

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Неисправни

Ве молиме не го отвори спорот лесно пред да контактирате со нас, тоа не е погодна да се реши проблемот.Ош

35 mm) вратило садовиНие ќе вклучува слободни клуч за да се прилагоди на завртката12 Гитара Amplifer Копчиња1 К

Со еден збор, Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас на прво место!! ние ќе ги реши

Неисправни Цел : Доколку наредбата сте го добиле има производителот е дефект, ве молиме ни email на слики н

Погрешно Наредби : Ако примите некој објект кој не е цел, контактирајте со нас веднаш Сите побарувања (ош

Ако имате било какви прашања или проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас,Ние ќе одговор во 24 ч

3 mmВклучувајќи 2 мислења и 2 Ален Клуч (ве Молиме проверете ја димензија внимателно и бидете сигурни дека

Ние не го прифати комбинираат превозот.Ова е меѓународен пост од Кина во Светот.Со еден збор, Ако имате б

Ние не треба да го испрати назад на дефектен дел пред ние брод ќе замена.Неисправни Цел : Доколку наредба

D'Addario NYXL1074 Никел Раната 8String Електрична Гитара Жици, Светлина Врвот / Тешки Дното, 1074(Со 2pcs Зема) На Следна

Во овој случај, ве молиме ни email слики на објектот ќе се примени Ве молиме да се обрне многу внимание на о

Ние брод во 2 работни дена Штом ќе го примите дефектен дел и увид тоа, ние ќе добиете замена на пат кон ва

Испита вашата нарачка веднаш откако ќе ги примите Штом ќе го примите дефектен дел и увид тоа, ние ќе доби

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетОпис : Tinfoil се Држи На Назад за Да го Заштити тенџере се префрлите дуп

Please wait...