0
clear
  • Musiclily 3 на Чинија Гитара Приемници Tuning keys Штипки Машина Глави за Акустична Народни Класична Гитара, Никел Копчето
  • -20%
  • -20%
Musiclily 3 на Чинија Гитара Приемници Tuning keys Штипки Машина Глави за Акустична Народни Класична Гитара, Никел Копчето

Musiclily 3 на Чинија Гитара Приемници Tuning keys Штипки Машина Глави за Акустична Народни Класична Гитара,

DEN 457.92

Количината на стоката
Тековен

Пластични никел главата копчето, метално тело. 3 по страна за гитара, пластични подлошки или bushings, метални навртки се вклучени, целосен сет, подготвени за употреба.Функција Одговара за акустична гитара. Боја : Никел Големина на : 100. Лесно се врати и враќање : ако сакате да вратите производ, сите што треба да направите е да ни испраќа јасна слика за да покаже дека е неисправна или оштетен, ние ќе го разгледа и ќе ве контактираат за враќање или надоместок. Види повеќе во нашата продавница со нашиот бренд Ние сме квалитетен бренд, сакале да се изгради непречено и сигурен деловен однос. Пакет се Вклучени 1 Сет Акустична Подесување Штипки (3+3) Превозот и Следење на Увозните давачки, даноци, придонеси и ДДВ не се вклучени во точка цена, купувачот треба да се плати за нив. Повратни информации и Контакт Ако сте среќни со оваа цел, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации, тоа навистина ќе ни помогне да ги подобриме нашите производи и услуги. Ние ќе видиме што можеме да направиме. Вкус цел е добредојден, пред најголемиот дел се купи. Исклучување разбира, ние ќе се обидеме потрудиме да се прогласи вредност толку ниско, како што може да се стори. 2 плочи (L + R) на 3 штипки на чинија. Ние ќе ви помогне да го решите тоа. Превозот во рамките на 1-3 работни дена кога плаќање успее. Идеален за замена на вашите стари и валкани подесување штипки и одлична за гитара подесување. Па ние не сме само за продавање на производот, исто така, услугата. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака, или можете да разговарате со мене на trademanager кога сме на интернет, пораката ќе се одговори во рок од 24 часа (до 48 часа во одмор или викенд). Типичен времето за испорака е за 10 до 20 дена да се САД, велика БРИТАНИЈА, Западна Европа, АУ; Русија, Бразил и Остатокот од Светот ќе трае подолго (20-35 дена). Цел бродови од Шенжен Кина.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
A01
Бренд Име:
Musiclily
Тип:
Подесување Колче
боја:
никел

Слични производи

Погрешно Наредби : Ако примите некој објект кој не е цел, контактирајте со нас веднаш Овие трошоци се куп

Испита вашата нарачка веднаш откако ќе ги примите Штом ќе го примите дефектен дел и увид тоа, ние ќе доби

Ние не го прифати комбинираат превозот.Ова е меѓународен пост од Кина во Светот.Со еден збор, Ако имате б

Можете да ги инсталирате овие на вашата електрична или акустична гитара со 24 3 / 4h, 25 1 / 2h гитара necks со 22 ил

Боја : НикелМатеријал : Метал (не Пластични)Мерка М4 switch совети, одговара на повеќето (Не СИТЕ) увоз лес По

Ако видите какви било оштетување и / или доказ за мешање на надворешното пакување МОРА да бидете сигурни

Недостасува Наредби : Ако сте го добиле делумно цел, контактирајте со нас веднаш.00 ќе бидат потребни за и

Бренд нови, никогаш не се користат воБоја : Црвена БисерМатеријал : ПластикаНа pickguard поставени само се вк

Откако сте сигурни забелешката на штета на испорака приемот, му кажете на испорака возач кој ќе одбие да

Со еден збор, Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас на прво место!! ние ќе ги реши

Погрешно Наредби : Ако примите некој објект кој не е цел, контактирајте со нас веднаш Сите побарувања (ош

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Неисправни

Опис на производот : Боја : Виолетова Огледало Материјал : Пластични, не Метал пикап дупки се сечат за да

3 mmВклучувајќи 2 мислења и 2 Ален Клуч (ве Молиме проверете ја димензија внимателно и бидете сигурни дека

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни тр

Во овој случај, ве молиме ни email слики на објектот ќе се примени )Ве молиме бидете сигурни да се потврди т

Драг пријател, Tks за вашата нарачка Ако дојде од Русија, Pls ми даде вашата Email бидејќи Изразат компанијата

Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку на вашиот Pay Pal превозот

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

ние ќе го испрати како е можно поскоро откако ќе се плати Штом ќе се потврди со нашите превозот одделени

Ако имате било какви прашања или проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас,Ние ќе одговор во 24 ч

Во овој случај, ве молиме ни email слики на објектот ќе се примени Ве молиме да се обрне многу внимание на о

Please wait...