0
clear
  • Бел Бисер Електрична Гитара Pickguard Нула Плоча
  • -20%
  • -20%
Бел Бисер Електрична Гитара Pickguard Нула Плоча

Бел Бисер Електрична Гитара Pickguard Нула Плоча

DEN 257.76
DEN 193.00

Количината на стоката
Тековен

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. За повеќето гитара. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. 3 ply црно / бело / црна bevel работ заврши Анти-нула за заштита на гитара. Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Земавме овие фотографии од самите себе. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Детални карактеристики

Бренд Име:
Татковина
Број На Модел На:
Pickguard Плоча D21606
Тип:
pickguard плоча
Точка име :
pickguard плоча
Материјал:
Celluloid и ПВЦ
Големина:
As the pictures shown
боја:
бел бисер
Количина:
1 Компјутер

Слични производи

Бренд нови, никогаш не се користат воБоја : Црвена БисерМатеријал : ПластикаНа pickguard поставени само се вк

Ние не го прифати комбинираат превозот.Ова е меѓународен пост од Кина во Светот.Со еден збор, Ако имате б

Со еден збор, Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас на прво место!! ние ќе ги реши

Ако видите какви било оштетување и / или доказ за мешање на надворешното пакување МОРА да бидете сигурни

Ова е меѓународен пост од Кина во Светот Штом ќе го примите дефектен дел и увид тоа, ние ќе добиете замен�

3 mmВклучувајќи 2 мислења и 2 Ален Клуч (ве Молиме проверете ја димензија внимателно и бидете сигурни дека

ние ќе го испрати како е можно поскоро откако ќе се плати Овие трошоци се купувачот ' s одговорност.Увозн�

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

Откако сте сигурни забелешката на штета на испорака приемот, му кажете на испорака возач кој ќе одбие да

Во овој случај, ве молиме ни email слики од делумната цел која сте ја добиле Ве молиме не го отвори спорот л�

Ние не треба да го испрати назад на дефектен дел пред ние брод ќе замена Штом ќе го примите дефектен дел �

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетОпис : Tinfoil се Држи На Назад за Да го Заштити тенџере се префрлите дуп

100 Pcs / Многу 0.38 mm0.8 mm Дебелина Гитара Зема Guitarra Plectrums Инструмент Додатоци Гитара Зема Guitarra Делови Каракте�

Тоа е Голема Налепници! Тие изгледаат како ВИСТИНСКА апликација! Секој може да уживам во тоа! КУЛ И ЛЕСНО

Овие трошоци се купувачот ' s одговорност Ние не треба да го испрати назад на дефектен дел пред ние брод ќ

Недостасува Наредби : Ако сте го добиле делумно цел, контактирајте со нас веднаш.00 ќе бидат потребни за и

Ние не треба да го испрати назад на дефектен дел пред ние брод ќе замена.Неисправни Цел : Доколку наредба

Ве молиме не го отвори спорот лесно пред да контактирате со нас, тоа не е погодна да се реши проблемот.Ош�

Неисправни Цел : Доколку наредбата сте го добиле има производителот е дефект, ве молиме ни email на слики н�

Откако сте сигурни забелешката на штета на испорака приемот, му кажете на испорака возач кој ќе одбие да

Ако видите какви било оштетување и / или доказ за мешање на надворешното пакување МОРА да бидете сигурни

D'Addario NYXL1074 Никел Раната 8String Електрична Гитара Жици, Светлина Врвот / Тешки Дното, 1074(Со 2pcs Зема) На Следна

Погрешно Наредби : Ако примите некој објект кој не е цел, контактирајте со нас веднаш Овие трошоци се куп

Ние брод во 2 работни дена Штом ќе го примите дефектен дел и увид тоа, ние ќе добиете замена на пат кон ва�

Во овој случај, ве молиме ни email слики на објектот ќе се примени Ве молиме да се обрне многу внимание на о�

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Неисправни

Please wait...