0
clear
  • Бесплатен Превозот Компатибилен За Mindray 0010-21-43094 круг 6pin да Едвардс трансдуцерот IBP Адаптер Кабел, TPU AAMI 6 Игли IBP Кабел
  • -20%
  • -20%
Бесплатен Превозот Компатибилен За Mindray 0010-21-43094 круг 6pin да Едвардс трансдуцерот IBP Адаптер Кабел, TPU AAMI 6 Игли IBP Кабел

Бесплатен Превозот Компатибилен За Mindray 0010-21-43094 круг 6pin да Едвардс трансдуцерот IBP Адаптер Кабел,

DEN 1866.24
DEN 1493.00

Количината на стоката
Тековен

Бесплатен Превозот Компатибилен За Mindray 0010-21-43094 круг 6pin да Едвардс трансдуцерот IBP Адаптер Кабел, TPU AAMI 6 Игли IBP Кабел

Детални карактеристики

Бренд Име:
PMSOEHT
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
DF-00157
Примена:
Пациентот Се Следи

Слични производи

2017 Компатибилен за Компатибилен За NONIN 8500 / 8600 / 8700 / 8800 DB7 PIN Возрасни Sofftip Силикони Spo2 Сензор Oximetry Сензор К

100pcs 5 боја !! 20cm 1p да 1p женски женски скокач жица Dupont кабел за Arduinoвисок квалитет ,20cm ,5 бои 20pcs секоја боја.Non

САД $ 108.98 / многу многу многу многу многу многу многу многу20 парчиња / многу FFC / FPC Флексибилно Рамно Кабе

САД $ 108.98 / многу многу многу многу многу многу многу многуПримерок FFC / FPC Флексибилно Рамно Кабел 0.5 mm те

ИМЕ : Бесплатен Превозот Compatibe за Нихон Kohden BSM Серија DB9 Pin Возрасни Softtip Силикони Spo2 Сензор Пулсот Oximeter Spo2

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Компатибилен За Spacelabs 1050 / 1600 10pin Бебе / Neonate / Новороденче Завиткани употреба SPo2 Сензо

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Компатибилен За Drager 8060 да Abbott трансдуцерот IBP Адаптер Кабел Црвено 10pin IBP Кабел TPU Пац

2017 Компатибилен за Biolight BLT M7000,M9500 Круг 12 Pin Возрасни FingerclipСензор Oximetry Сензор Крв, Кислород Сонда 3М / 9ft TPUТ

100% Нови и оригинални ДОЛ0804G02 M БОЛНИ КабелДел производ на цени и залихи(попис) промената,не достави наред

САД $ 108.98 / многу многу многу многу многу многу многу многу500 компјутери / многу FFC / FPC Флексибилно Рамно К

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Компатибилен За ГЕ ДА BD Медицински 2021197001 IBP Кабел , 3.6 M (12 FT) Медицински Кабел

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Компатибилен за Datascope 8 Pin Пасош ЕЛ Возрасни Softtip Силикони Употреба Sp O2 Сензор Пулсот O

1 PCS DB9 RS232 RS232 USBRS232 ХЛ340 Сериски Уред Конвертор Адаптер Кабел за Поддршка на Win 7 64 бита

5pcs / многу 2018 Компатибилен за Nellcor DB 7 Pin Возрасни Fingerclip Spo2 Сензор ,Oximeter Сонда Сензор,Spo2 Адаптер Кабел Меди

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

САД $ 108.98 / многу многу многу многу многу многу многу многу60 Pin FFC / FPC Флексибилно Рамно Кабел 0.5 mm теренот

Влезен напон : ДК 8 V24 V Излезен напон : DC 5 V Max Моќност : 15 W Врска : Мини USB Влезен напон : ДК 8 V24 VИзлезен напон

метар метар метар метар 10pcs 10pin (2 X5) ИДЦ Рамен Лента Кабел жица за ISP JTAG 2.54 мм растојание насловот 20 CM

Одборот PCB боја ќе биде изменета од фабрика, на работа, дури и компатибилен со 5 V, 3.3 V Влезен Напон : 6.5 12 V (D

2016 година Бесплатен Превозот Компатибилен За 2 Pin Mindray T5 / T6 / T8 Серија Температурна Сонда Ректален Сензор

10pcs / многу БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Компатибилен За ГЕ Trusignal ТAF10 / 25 DB 9 Pin за Еднократна употреба Spo2 Сензор за В

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Компатибилен За NONIN 2500 / 8500 DB7 PIN Педијатрија Fingerclip Spo2 Сензор Пулсот Oximeter Spo2 Сонда Кисл

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Компатибилен За NONIN 2500 / 8500 DB7 PIN Педијатрија Softtip Силикони Spo2 Сензор Пулсот Oximeter Spo2 Со

Имате 14 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена Вашата цел адресата мор

2017 Компатибилен за Bionet BM3 BM3 ПЛУС Круг 6pin Педијатрија Fingerclip Spo2 Сензор Oximetry Сензор Крв, Кислород сонда 3М / 9

Големина : 4 инчен Состојба : Едно парче Нови DC Моќност Џек За Dell Големина : 4 инченСостојба : Едно парче Но

Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

0 mm Машки + pin 90 Десен Агол кабел адаптер приклучок за кабелот за напојување За Samsung Лаптоп / Лаптоп,Сосема

30pcs / многу БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Компатибилен За Philips Пациентот се Следи DB 8 Pin за Еднократна употреба Spo2 Се

Please wait...