0
clear
  • БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Компатибилен За Drager 8060 да Abbott трансдуцерот IBP Адаптер Кабел Црвено 10pin IBP Кабел TPU Пациентот се Следи Кабел
  • -20%
  • -20%
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Компатибилен За Drager 8060 да Abbott трансдуцерот IBP Адаптер Кабел Црвено 10pin IBP Кабел TPU Пациентот се Следи Кабел

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Компатибилен За Drager 8060 да Abbott трансдуцерот IBP Адаптер Кабел Црвено 10pin IBP Кабел

DEN 1866.24
DEN 1493.00

Количината на стоката
Тековен

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Компатибилен За Drager 8060 да Abbott трансдуцерот IBP Адаптер Кабел Црвено 10pin IBP Кабел TPU Пациентот се Следи Кабел

Детални карактеристики

Бренд Име:
PMSOEHT
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
DF-00165
Примена:
Пациентот Се Следи

Слични производи

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Компатибилен За NONIN 2500 / 8500 DB7 PIN Педијатрија Softtip Силикони Spo2 Сензор Пулсот Oximeter Spo2 Со�

Влезен напон : ДК 8 V24 V Излезен напон : DC 5 V Max Моќност : 15 W Врска : Мини USB Влезен напон : ДК 8 V24 VИзлезен напон

.35mm машки да 6.35 mm машки кабел тешки метали конектори Извртени оклопна линија за надворешни пречки одбив�

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Компатибилен За НИХОН KOHDEN Life Scope 14 Круг 10pin Возрасни Softtip Силикони употреба SPo2 Сензор

САД $ 108.98 / многу многу многу многу многу многу многу многуПримерок,5 компјутери / многу FFC / FPC Флексибилн�

САД $ 108.98 / многу многу многу многу многу многу многу многуПримерок FFC / FPC Флексибилно Рамно Кабел 0.5 mm те�

Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално�

100% Нови и оригинални ДОЛ0804G02 M БОЛНИ КабелДел производ на цени и залихи(попис) промената,не достави наред

5pcs / многу 2018 Компатибилен за Nellcor DB 7 Pin Возрасни Fingerclip Spo2 Сензор ,Oximeter Сонда Сензор,Spo2 Адаптер Кабел Меди�

(50pcs / многу) Cabo Рамни Жbuster 9510 FPC Кабел1 Display / Лаптоп КОМПЈУТЕР & Таблет КОМПЈУТЕР / Flat panel display2...

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

метар метар метар метар 10pcs 10pin (2 X5) ИДЦ Рамен Лента Кабел жица за ISP JTAG 2.54 мм растојание насловот 20 CM

100pcs 5 боја !! 20cm 1p да 1p женски женски скокач жица Dupont кабел за Arduinoвисок квалитет ,20cm ,5 бои 20pcs секоја боја.Non

Одборот PCB боја ќе биде изменета од фабрика, на работа, дури и компатибилен со 5 V, 3.3 V Влезен Напон : 6.5 12 V (D

САД $ 108.98 / многу многу многу многу многу многу многу многу500 компјутери / многу FFC / FPC Флексибилно Рамно К

Имате 14 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена Вашата цел адресата мор

Големина : 4 инчен Состојба : Едно парче Нови DC Моќност Џек За Dell Големина : 4 инченСостојба : Едно парче Но�

Бесплатен Превозот Компатибилен за Bionet BM3 BM3 ПЛУС Круг 6pin Педијатрија Finger Clip Spo2 Сензор Oximeter Сонда Сензор,

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Компатибилен За NONIN 2500 / 8500 DB7 PIN Возрасни Силикони Spo2 Сензор Пулсот Oximeter Spo2 Сонда Кисл

2016 година Бесплатен Превозот Компатибилен За 2 Pin Mindray T5 / T6 / T8 Серија Температурна Сонда Ректален Сензор

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Компатибилен За Spacelabs 1050 / 1600 10pin Бебе / Neonate / Новороденче Завиткани употреба SPo2 Сензо�

1 PCS DB9 RS232 RS232 USBRS232 ХЛ340 Сериски Уред Конвертор Адаптер Кабел за Поддршка на Win 7 64 бита

Бесплатен Превозот Компатибилен За Нихон Kohden 14 Игли Да Abbott IBP Адаптер Кабел Крвен Притисок Трансдуцерот

ИМЕ : Бесплатен Превозот Compatibe за Нихон Kohden BSM Серија DB9 Pin Возрасни Softtip Силикони Spo2 Сензор Пулсот Oximeter Spo2

0 mm Машки + pin 90 Десен Агол кабел адаптер приклучок за кабелот за напојување За Samsung Лаптоп / Лаптоп,Сосема

Опис На ПроизводотБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Компатибилен За ГЕ ДА BD Медицински 2021197001 IBP Инвазивни Крвен Прити�

САД $ 108.98 / многу многу многу многу многу многу многу многу60 Pin FFC / FPC Флексибилно Рамно Кабел 0.5 mm теренот

Please wait...